Steiga un neuzmanība maksāja dzīvību: Šķirotavā autobuss nāvējoši notriecis sievieti

1. februārī 21:08

Rīgā, Šķirotavā, ir kāds posms, kas diennakts tumšajā laikā autovadītājos iedveš īpašas piesardzības vēsmas, jo tas nav ne labi apgaismots, ne brauktuve atdalīta no gājējiem. Otrdien kāda sieviete, steidzoties mājās, meta pie malas piesardzību. Šāda izvēle viņai maksāja pašas dzīvību.

Kāda trīs bērnu māte vakar vienpadsmitos vakarā neatgriezās mājās no sava otrā darba. Sievietei kā pēdējais smagās darba dienas uzdevums bija Krustpils ielas šķērsošana, lai no pieturas nonāktu savā miteklī. Diemžēl viņai neizdevās veiksmīgi pāriet ielu. Sievieti notrieca autobuss.

“Es redzēju, kad viņa jau gulēja uz zemes. Bija policija un neatliekamā medicīniskā palīdzība. Pēc tam jau es izgāju ārā paskatīties,kas un kā. Viņa strādāja divos darbos. Cēlās katru rītu ap plkst. 4.00 vai 5.00 un gāja tīrīt sniegu. Strādāja par sētnieci. Vīrs bija celtnieks. Nebija tādi kopienas dzērāji, kā mums te vairums nāk,” stāsta aculieciniece.

Sadursmē gūtās traumas bija pārāk smagas, un aptuveni 40 gadus vecā sieviete gāja bojā turpat negadījuma vietā.

“Kā paskaidroja autobusa vadītājs, tad pretī braucošais 50. maršruta autobuss uzsāka kustību no pieturvietas “Depo” un no tā aizmugurējās daļas pēkšņi uz ceļa izskrēja cilvēks, kā rezultātā arī notika negadījums,” norāda “Rīgas satiksmes” pārstāve Baiba Bartaševica.

Kā stāsta apkārtnes iedzīvotāji, šī Krustpils ielas daļa gājējiem ir sevišķi bīstama. Posms nav aprīkots ne ar laternām, kas izgaismotu ceļmalu diennakts tumšajā laikā, ne ar gājeju trotuāriem drošai staigāšanai. 2012. gadā gājēju drošībai un ērtībām tika izbūvēts luksofors. Tomēr vietējie ne līdz galam izjūt uzlabojuma funkcionalitāti un izvairās, kurp doties tumsā.

Konkrētajā nelaimes gadījumā sieviete netika notriekta uz gājēju pārejas, bet gan pāris metrus no tās. Valsts policija skaidro precīzus incidenta apstākļus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm