tv3.lv

Stipri iereibis autovadītājs Latgalē bēg no policijas un piedāvā 1000 eiro kukuli

Pirmdien kāds stipri iereibis vīrietis Latgalē pēc bēgšanas no Valsts policijas (VP) amatpersonām piedāvājis 1000 eiro kukuli, aģentūru LETA informēja VP Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

2021. gada 2. februārī 17:04

Pirmdien plkst.23.25 Kārsavā VP Ludzas iecirkņa darbinieki patrulēšanas laikā pamanīja transportlīdzekli “Audi”, kura vadītāja braukšanas maniere izraisīja aizdomas par to, ka transportlīdzekļa vadītājs varētu būt alkohola vai citu apreibinošu vielu reibuma stāvoklī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Brīdī, kad “Audi” vadītājs pamanīja VP dienesta transportlīdzekli, tas mainīja kustības virzienu, veicot rupju ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu – ceļa zīmes “Iebraukt aizliegts” neievērošanu. Pēc šādām darbībām policijas amatpersonas pieņēma lēmumu sākt pakaļdzīšanos.

Ap plkst.23.50 jau Baltinavas novadā transportlīdzeklis apturēts un tā vadītājs aizturēts. Vīrietim tika veikta alkohola pārbaude izelpojamajā gaisā, kura apstiprināja policistu aizdomas. Persona pie transportlīdzekļa stūres bija sēdusies alkohola reibuma stāvoklī – 2,49 promiles.

Ar mērķi izvairīties no administratīvās atbildības VP dienesta transportlīdzeklī vīrietis likumsargiem piedāvāja 1000 eiro lielu kukuli.

Vīrietim par kukuļa piedāvājumu policijas darbiniekiem draud kriminālatbildība. Par kukuļa došanu vai piedāvāšanu amatpersonai soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu.

VP aicina vadītājus būt atbildīgiem un nesēsties pie stūres alkohola reibumā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm