tv3.lv

Strīdīga avārija Rīgas centrā: pēc motorollera un auto sadursmes vadītāju sniegtās liecības atšķiras

Avārija notika īsi pēc plkst. 13.00 dienā, kad automašīnu satiksme vēl nebija intensīva. Divi spēkrati – vieglais auto “Audi” un motorollers – neveiksmīgi satikās Satekles ielā. Uz mazāk aizsargātā transportlīdzekļa sēdēja divi vīrieši, kas pa galveno ielu brauca centra virzienā, taču, kā apgalvo motorollera vadītājs, “Audi” šoferis, no Satekles ielas veicot kreiso pagriezienu uz Kurbada ielu, viņus nepamanīja, izlīda priekšā un izraisīja avāriju.

Par laimi, cilvēkiem gūtās traumas nebija dzīvībai bīstamas, un vīri no hospitalizācijas atteicās. Jurijs, kas sēdēja pie “Audi” stūres, arī padalījās ar savām domām un situācijas redzējumu. No viņa teiktā var secināt, ka šoreiz ceļu policistiem šīs avārijas izmeklēšana būs jāveic īpaši uzmanīgi.

“Es griezos uz “Statoil”, mašīnas pa Satekles ielu brauc divās joslās, kaut arī tur ir tikai viena josla. Kad griezies no Satekles uz Kurbada ielu, uz benzīntanku, skaties sākumā uz tiem, kas stāv kreisajā joslā, un, ja tā josla tevi laiž, tad skaties, vai nav neviena labajā joslā, tad turpini kustību. Kreisajā joslā mašīnas apstājās, cilvēks mani laida, parādīja, ka laiž. Labajā joslā es paskatījos, it kā neviena nebija. Pēc tam redzu, traucas mopēds. Mopēds mani redz, acīmredzot vadītājs pārbijās, nesavaldīja stūri, viņš nokrita un aizripoja, pēc inerces man mašīnā iebrauca. Principā tas arī viss,” saka “Audi” vadītājs.

“Garām slīdošs sānsitiens, jo visi automašīnas bojājumi apakšā. Nebija nekādas sadursmes. Sadursme bija pēc tam, kad viņš nokrita. Ja viņš būtu braucis taisni, nekas nebūtu. Viņš aizbrauktu garām, un es arī aizbrauktu,” turpina auto šoferis.

Diemžēl neviens no citiem autovadītājiem, kas negadījuma brīdi varēja redzēt, savas liecības policistiem vēl nesniedza. Tāpēc Jurijs aicina atsaukties avārijas aculieciniekus un ziņot par tās apstākļiem likumsargiem. Informēt policiju var, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm