tv3.lv

Sveša taksometra vadītāja un šofera apliecība – policisti nakts reidā pieķer viltvārdi

Darba dienas vakarā galvaspilsētas kārtības sargi devās ielās, lai pārliecinātos par taksometra vadītāju godaprātu un to, cik vērīgi privātie pasažieru pārvadātāji ievēro likumu. Un jāteic, ka rezultāts nepārsteidz. Kāds no šoferiem pat spējis pārkāpt tik daudz likumu un noteikumu vienlaikus, ka viņam tagad draud nepatikšanas no vismaz piecām satiksmi kontrolējošām iestādēm.

2019. gada 29. martā 21:26

Naktī uz piektdienu kādam taksistam, kurš nogādājis savu klientu Stokholmas ielā, nācies nedaudz uzkavēties galamērķī, jo, tiklīdz pasažieris norēķinājies par braucienu, automašīnas aizmugurē piestājuši policisti un atklājies, ka klients patiesībā ir kārtības sargs, kurš tikai pārbaudījis taksista godaprātu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Brauciena laikā tika konstatēti vairāki administratīvie pārkāpumi, kurus izdarīja pārvadātājs, tāpēc policija pārbaudīja datus, lai noskaidrotu, vai taksists vispār bija reģistrēts kā vadītājs un vai viņam ir arī vadītāja apliecība. Šī persona uzrādīja abus minētos dokumentus, taču policistiem radās aizdomas, ka šoferis, iespējams, uzdodas par kādu citu.

Neskatoties uz šofera līdzību ar fotoattēlos redzamo vīrieti, policistu uzdotie, šķietami, pavisam vienkāršie jautājumi ātri vien iedzinuši kungu strupceļā un viņš vairs nav spējis noslēpt uztraukumu.

Vadītājam vēlreiz tika lūgts nosaukt savus personas datus, kur viņš atteicās darīt. Viņš tika aizturēts un nogādāts iecirknī un tur, vadoties pēc pirkstu nospiedumiem, tika noskaidrota viņa īstā personība. Izrādās, ka viņš bija uzrādījis gan svešu vadītāja apliecību, gan arī svešu taksometra vadītāja apliecību. Līdz ar to Valsts policija ierosināja lietu par identitātes slēpšanu un uzdošanos par citu personu.

Savukārt pašvaldības policisti šoferim sastādījuši protokolu, par to, ka viņš nav spējis uzrādīt darba līgumu, kā arī nosūtījuši vairākus materiālus Valsts ieņēmumu dienestam – saistībā ar čeka neizsniegšanu un tajā redzamo nekorekto summu. Taču arī ar to viss nebeidzās. Gan šoferim, gan taksometru kompānijai nāksies skaidroties arī ar Satiksmes departamentu, kā arī Valsts darba inspekciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm