tv3.lv

Tālu no savām dzīvesvietām divi kaimiņi “satiekas” uz ceļa un izraisa avāriju

Rīta pusē abpusēji negaidīti tālu no savām dzīvesvietām uz ceļa satikās divi kaimiņi un diemžēl ne visai laimīgos apstākļos. Braucējs no ”BMW”, kas, visticamāk, būs šajā negadījumā atzīts par vainīgu, pēc otras avārijā ierautās – ”Volkswagen” stūrētājas – teiktā, braucot pa Nīcgales ielu, pēkšņi izdomāja veikt kreiso pagriezienu, nepalaižot pretī braucošās mašīnas.

Gados jaunā sieviete no apskādētā ”Volkswagen” piedzīvoto stāstīt nevēlējās, bet viņas vārdus apstiprināja draugs, kas atsteidzās meiteni atbalstīt: “”BMW” brauca, asi veica kreiso pagriezienu un ”izlidoja” priekšā. [Par nekādu alkohola reibumu, neko tādu taču runas nav? – red.] Nē, nē, nekādā gadījumā. [Vienkārši neuzmanība? – red.] Neuzmanība, jā.”

Abiem spēkratiem nostrādāja drošības spilveni, vīrietis, kas bija pie ”BMW” stūres, no mediķu palīdzības atteicās, bet ”Volkswagen” vadītāja nonāca ārstu aprūpē. Pēc apskates uz stacionāru braukt viņa gan nevēlējas. Diemžēl pēc laika, kad ātrās palīdzības ekipāža jau bija prom, acīmredzot šoka stāvoklim pārejot, sieviete sāka just sāpes kājās un nolēma pēc formalitāšu sakārtošanas pašas spēkiem aizbraukt uz slimnīcu. Negadījuma dēļ no plkst. 9.00 uz apmērām stundu satiksme Nīcgales ielā, pretim 24. namam, bija apgrūtināta.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm