“Tantukam pēda burtiski maltajā gaļā.” Rīgā divi nopietni negadījumi, kuros iesaistīts sabiedriskais transports

Nedēļas nogalē ,Rīgā 13. janvāra ielā, notika divi nopietni ceļu satiksmes negadījumi, kuros iesaistīts sabiedriskais transports. Sestdien pensionāre uzskrēja virsū braucošam tramvajam un guva miesas bojājumus, savukārt nākamajā dienā kādam autobusa šoferim kļuva slikti ar sirdi.

Ap plkst. 10.00 no rīta kāda pārgalvīga pensionāre bija izlēmusi par katru cenu tikt pāri tramvaja sliedēm tam neatļautā vietā. Sieviete izvēlējās gauži neīstu brīdi un pakļuva zem vairākas tonnas smagā transportlīdzekļa. Pensionāres kliedzienus uzreiz dzirdēja sabiedriskā transporta pasažieri, un vadītājs steigšus apturēja tramvaju.

Kamēr uz notikuma vietu steidzās operatīvie dienesti, daži liecinieki centās palīdzēt cietušajai, taču situācija bija sarežģīta. Viens no pasažieriem aprakstīja pieredzēto sociālajos tīklos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Sapratu, ka kaut kas nopietns, nolēmu nepalikt iespundēts stāvošā tramvajā, kam durvis nevar atvērt, izkāpu pa logu ar garāmgājēja palīdzību. Pūlis tikmēr stāv un skatās, vecam tantukam pēda burtiski maltajā gaļā. Skaļi prasīju apkārtējiem žņaugu, likās, ka viņi neko nesaprot, un stāvēja kā zombiju bars,” stāsta aculiecinieks.

Mediķi ieradās pēc aptuveni desmit minūtēm, ziņo liecinieki, un aizveda sievieti uz slimnīcu. Gūtās traumas pensionāres dzīvību neapdraud, taču cietusī ekstremitāte var tā arī neatgūt spēju pilnvērtīgi funkcionēt. Viss atkarīgs no rehabilitācijas procesa.

Policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, kuri var sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot pa tālruņa numuriem 67219837, 29971069 vai 110. Savukārt nākamajā dienā nepilnus 100 metrus no vietas, kur tika sabraukta pensionāre, 22. autobusa šoferim kļuva slikti ar veselību. Vīrietis zaudēja vadību pār transportlīdzekli un spēcīgi ietriecās infrastruktūras elementos. Dienas gaitā nekas neliecināja, ka šoferim būtu pasliktinājusies pašsajūta.

Vīrietim, visticamāk, kļuva slikti ar sirdi un viņš joprojām atrodas slimnīcā. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests negadījuma vietā piedāvāja palīdzību arī vairākiem pasažieriem, kuri straujā trieciena dēļ krita un atsitās pret autobusa salonu. Diviem no viņiem bija nepieciešama ārstu palīdzība.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm