tv3.lv

“Tas varēja beigties traģiski!” Iereibusi sieviete ar “BMW” pa Rīgas ielām mūk no policistiem

Pagājušās piektdienas vakarā, ap plkst. 21.00, kad galvaspilsētas ielas vēl ir gājēju un automobiļu pilnas, ceļu policisti Ulmaņa gatvē ievēroja kādu trešās sērijas “BMW”, kas visai strauji nogriezās uz Vaiņodes ielu – vietā, kur to aizliegts darīt, un aizbrauca pa ielu, kur atļauts braukt vien sabiedriskajam transportam.

2019. gada 5. martā 21:15

Pamanot šīs darbības, policisti sāka sekot automašīnai. Pirmajās pakaļdzīšanās minūtes “BMW” tikai nedaudz pārkāpa atļauto ātrumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pakaļdzīšanās beigusies ar ceļu satiksmes negadījumu – “BMW” avarēja ceļa malā. Mirklī, kad policisti piesteigušies pie autovadītāja durvīm, lai aizturētu neprātīgo braucēju – vadītāja vietā sēdējusi kāda sieviete. Policisti konstatējuši, ka sieviete ir alkohola reibumā. Tāpat bijušas aizdomas, ka viņa varētu būt narkotisko vielu reibumā.

Pēc šāda izbrauciena sieviete nav viss tikusi cauri ar soda protokolu, bet gan aizturēta un taisnā ceļā nogādāt tā dēvētajās “septītajās debesīs” jeb policijas izolatorā. Par šajā vakarā paveikto viņai nāksies stāties tiesas priekšā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm