tv3.lv

Teikā vadītājs sajauc ceļa norādes un izraisa pamatīgu avāriju

Pelēkais “bulkuvāģis”, proti, tā vadītājs, visticamāk, notikušajā tiks atzīts par vainīgu, jo, vismaz pēc liecinieku teiktā, krustojumā tas iebrauca pie luksofora aizliedzošās sarkanās gaismas. “Peugeot” braucējs esot sajaucis papildu sekcijas un pamata signāla norādes un, atrodoties ceļa vidū, aizšķērsojis joslu Laumas vadītajam “Volkswagen”.

“Viņš brauca pie zaļā, viens pats pārbrauca pāri. Es biju tik tuvu krustojumam, ka nebremzēju. Tagad šoks ir,” stāsta avārijā iesaistītā.

“Mēs pat nepaspējām aptvert. Man likās, ka mašīna lidoja, tad uz sāniem. Mums mašīna bija pilna ar dūmiem. Man meita teica, lai lecu ārā. Tas bija šoks,” stāsta “Volkswagen” auto sēdošie.

Par laimi, dūmi bija no tikko nostrādājušajiem drošības spilveniem, pats spēkrats neaizdegās. Bez ugunsdzēsēju glābēju palīdzības adresē gan neiztika, jo mašīnām bija jāatvieno akumulatora klemmes un, protams, jāapgāž “Peugeot” atpakaļ uz riteņiem. “Bulkuvāģa” šoferis incidentā ir vienīgais cietušais, aculiecinieki stāsta, ka viņam asiņojusi roka. Mediķi vīrieti hospitalizēja, norādot, ka gūtās traumas nav dzīvībai bīstamas.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm