Teju visām medicīnas iestādēm Rīgā ir problēma ar stāvlaukumiem

Raidījums “Degpunktā” turpina stāstu par kādu autovadītāju iemīļotu stāvlaukumu pie Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, kuru pēdējā laikā bieži apciemo Rīgas pašvaldības policijas darbinieki.

2017. gada 8. decembrī 21:27

Kāds raidījuma skatītājs ir ļoti neapmierināts, ka ticis pie soda par auto novietošanu neatļautā vietā, tādēļ ir dedzīgi apņēmies vairot sodīto skaitu, jo uzskata, ka tādā veidā var ātrāk ieviest kārtību slimnīcas teritorijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kādu laukumu Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas teritorijā netālu no uzņemšanas nodaļas iecienījuši medicīnas iestādes apmeklētāji, kas uz slimnīcu brauc ar auto. Kā izdevies noskaidrot, vīrietis un daudzi citi autovadītāji par spēkratu novietošanu šajā laukumā saņēmuši sodus. Piektdien, 8. decembrī, nekas diži nav mainījies un laukumā “noparkotas” vairākas automašīnas.

Aldis ir uzņēmies pašvaldības policijas darbiniekiem katru dienu ziņot par pārkāpējiem, un izskatās, ka no savas misijas kungs neatkāpsies. Viņaprāt, jo vairāk šoferu saņems sodus, jo ātrāk cilvēki sacelsies pret netaisnību. Vīrietis gan bija sašutis, jo laikapstākļi vairumam šoferīšu ļāva izvairīties no soda kvītīm. Pašvaldības policijas darbinieki sniega dēļ nevarēja noteikt vai laukumā ir atļauts stāvēt vai nē.

Problēma ar stāvlaukumiem ir teju visām medicīnas iestādēm Rīgā. Austrumu klīniskās universitātes slimnīca ir lielākā ārstniecības iestāde Latvijā. Autostāvvietas ir nepieciešams ne vien slimnīcas pacientiem, bet arī viņu ciemiņiem un arī pašiem darbiniekiem. Slimnīcas pārstāve Aija Lietiņa atzīst, ka visiem nodrošināt stāvvietas ir ļoti sarežģīti.

Situācijas risināšanai slimnīca ieplānojusi izveidot vairāku stāvlaukumus.

Viens no plānotājiem stāvlaukumiem būs arī autovadītāju iemīļotajā pleķīti. Līdz tā ierīkošanai gan vēl paies krietni ilgs laiks, taču pagaidām slimnīcas darbinieki centīsies neaprīkoto laukumu norobežot šoferīšiem saprotamākā un redzamākā veidā.

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm