tv3.lv

“Tev tagad roku dzelžus un aizsūtīsim, kur pienākas!” Policisti Vecrīgā pieķer puiku ar svešu auto

Draugu kompānijā vizinoties ar nomas auto, Vecrīgā pieķerts kāds piecpadsmit gadus vecs puisis. Jaunietis ne tikai sēdies pie stūres dažus gadus par agru, bet arī pie braucamrīka ticis nelikumīgā ceļā.

2020. gada 15. oktobrī 22:25

Koplietošanas platformas automobilis policistu skatus piesaistījis pavisam vienkārša iemesla dēļ – šoferis ar automobili iebraucis tikai gājējiem un velosipēdistiem paredzētā ielā. Protams, ziņa par šādu pārkāpumu tajā pat mirklī atskanējusi arī patruļu rācijās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pāris minūšu laikā policisti reaģēja uz situāciju un ieradās notikuma vietā.

Paveroties auto salonā, likumsargam pat bez turpmākas pārbaudes jau bija skaidrs, ka šoferis nav sasniedzis vecumu, kad drīkstētu sēsties pie auto stūres. Protams, kā ierasts šādās situācijās, inspektors aicinājis jaunekli uzrādīt arī kādu dokumentu.

Jaunietis uzrādījis pasi, kas atklāja, ka jaunietis ir 15 gadus vecs.

Mirkli vēlāk notikuma vietā ieradušies ceļu policisti, kuri sākuši kārtot ar šo incidentu saistītās formalitātes, sazvanījuši puikas vecākus, kā arī sazinājušies ar uzņēmumu, kuram pieder šis braucamrīks. Un jau pavisam drīz notikuma vietā ieradies arī tā pārstāvis, kurš neslēpa, ka piecpadsmitgadniekam nemaz nav legāla veida, kā iegūt auto atslēgas, un ka šis spēkrats iznomāts uz kāda cita cilvēka vārda.

Ņemot vērā, ka nebija īsti skaidrs, kā tad puika ticis pie svešā auto, turklāt pirms pāris nedēļām šim pašam automobilim jau nozagtas atslēgas, ziņa par šo notikumu nodota arī tuvākajam Valsts policijas iecirknim.

Vecrīgā notvertais pārkāpējs ne tuvu nav pirmais pusaudzis, kurš līdzīgā veidā nonācis konfliktā ar likumu un kuram tagad draud pamatīgas klapatas ar policiju.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm