tv3.lv

“Toyota” ar Krievijas numura zīmi izbrauc priekšā betona vedējam

2021. gada 4. jūnijā 21:59

Mārupē kāda vieglā automašīna ar Krievijas federācijas numura zīmi izbrauca priekšā kravas transportlīdzeklim, kas virzījās pa galveno ceļu, kā rezultātā tika sadragāta, kamēr vedējam bija vieglāki bojājumi, vēsta “Degpunktā”.

Lielās un Kantora ielas krustojumā Mārupē, dienas pirmajā pusē, ceļu nesadalīja vieglais spēkrats “Toyota” un kravas automašīna “Mercedes”, kuras piekabē maisījās betons. Aleksandrs, kas sēdēja pie smagā transportlīdzekļa stūres, pastāstīja, ka “Toyota” vadītājs pilnīgi ignorēja ceļa zīmes un tāpēc šķīda dzelži.

Aleksejs, kurš vadīja kravas automašīnu, stāsta, ka pats braucis pa galveno ceļu, līdz krustojumā “izlīdusi” vieglā automašīna, kura neapstājās pie “STOP” zīmes, lai gan Aleksejam bijusi priekšroka.

Avārijas rezultātā vieglās automašīnas drošības spilveni izsprāga, priekša tika sadragāta – spēkrats vairs nav braucams. Ar cilvēkiem viss, par laimi, ir kārtībā. Tikmēr Dace, kas dzīvo daudzdzīvokļu mājā uz tā paša krustojuma, vairs nebrīnās par avārijām. Tās šeit notiek tik bieži, ka vairs nevarot izsekot līdzi.

Brīdinošās, ar neona dzeltenu krāsu iezīmētās “STOP” zīmes, interesējot reti kuram. Problēmu varot risināt tikai uzstādot luksoforu, uzskata Dace, kas pati nemaz negrib šķērsot piemājas krustojumu ar automašīnu.

“Mēs – vietējie, patiesībā, lielākoties braucam apkārt. Nav vērts tur riskēt,” viņa stāsta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm