Traģēdija uz Liepājas šosejas: nesavaldot “kemperi” un ietriecoties kokā, iet bojā tūrists no Vācijas

Babītes novadā uz šosejas Rīga-Liepāja bojā gājis vācu tūrists, kurš cauri Latvijai ceļoja ar tā saucamo “kemperi”. Ir zināma jaunākā informācija par notikušo un tas, ko pēc avārijas teica otras incidentā ierautās mašīnas šoferis.

2019. gada 7. augustā 21:04

Divu automašīnu – “kempera” “Hymer” un vieglā spēkrata “Ford Galaxy” – sadursmē pie Babītes pagasta Balteglēm otrdien gāja bojā 75 gadus vecs šoferis no Vācijas, kurš stūrēja Rīgas virzienā savu māju uz riteņiem. Kāpēc vīrietis iebrauca pretējā joslā, skaidros ekspertīzēs, jo arī aculieciniekam un šoferim no “Ford” notikušais nav līdz galam saprotams.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šoferis stāsta, ka pastāvējusi vēl versija viņam pašam pārvietoties uz pretējo joslu, taču tajā brīdī tas šķitis pārāk bīstams manevrs.

“Vai nu aizmiga, vai ar sirdi kļuva slikti.” To, kas īsti incidenta brīdī varēja notikt “kemperī”, šobrīd var spriest tikai versiju līmenī. Ir skaidrs, ka pēdējā mirklī vadītājs centies labot kļūdu.

Iespējams, ja šoferis vai varbūt viņa līdzbraucēja nebūtu rāvuši stūri, lai atgrieztos uz ceļa, “kemperis” būtu ielidojis pļavā. Tomēr centieni par katru cenu palikt uz šosejas beidzās ar ietriekšanos kokā. Bez bojāgājušā incidentā ir vēl divi cietušie – Vācijas pilsone, kāda cienījama vecuma kundze no “kempera” un “Ford” šofera sievas māte, kuras ievainojumi nav dzīvībai bīstami.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā’ sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm