tv3.lv

Traģiska avārija Līčos – frontālā “Volvo” un “Lexus” sadursmē viens bojāgājušais

Ceļu satiksmes negadījums ar traģiskām sekām trešdien ap plkst. 21.00 vakarā notika Rīgas pievārtē Līčos. Saskrienoties “Volvo” un “Lexus” automašīnām, bojā gāja kāds vīrietis, bet uz vairākām stundām bija bloķēta satiksme.

2018. gada 22. martā 21:01

Fotogrāfijās, kurās redzama notikusī avārija, var pamanīt arī vairākus negadījuma aculieciniekus un vietējos ciema iedzīvotājus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā stāsta Līčos sastaptie, nācies pabrīnīties par ļaužu lielo interesi un vēlmi iemūžināt notikušo brīdī, kad notikusi nelaime. Rīgas ielā netālu no ciema veikala frontāli saskrējās “Volvo” un “Lexus” automašīnas. Kā stāsta policijas pārstāve, “Volvo” vadītājs bija iebraucis pretējā braukšanas joslā un notikusi sadursme – šā spēkrata šoferis, dz. 1965. gadā, gāja bojā notikuma vietā, savukārt 1967. gadā dzimusī “Lexus” vadītāja ar traumām nodota mediķu aprūpē.

Vietējiem šķiet, ka ceļa posms cauri Līčiem nav no tiem, kas ikdienā sagādā šoferiem problēmas. Ja agrāk šeit notikušas avārijas, tad tās bijušas alkohola reibuma dēļ. Šobrīd saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess, notiek pirmstiesas izmeklēšana un ir nozīmēta ekspertīze.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm