tv3.lv

Traģiskā avārijā Raubēnu ciemā dzīvību zaudē vietējais atslēdznieks

Trīs bojāgājušie divu dienu laikā – nelāga nedēļas nogale aizvadīta ceļu satiksmē. Svētdien Rudzātu pagastā 20 gadus vecs “Audi A4” vadītājs, sēžot pie stūres 3,3 promiļu stiprā reibumā, uzbrauca motociklistam. Motocikla vadītājs gāja bojā. Savukārt Vidzemē, visticamāk, iereibis gājējs, miris zem auto riteņiem, jo pamanījās aizmigt uz ceļa. Bet Jelgavas pusē kāds šoferis nespēja novaldīt stūri līkumā, pa kuru brauca teju katru darba dienu.

2021. gada 19. aprīlī 21:20

Raubēnu ciemā, pašā Rubeņu ceļa galā, atrodas industriāla teritorija, kur pārsvarā saimnieko dažādu uzņēmumu darbinieki. Vienā no tiem – “Zemgales remonta centra” angārā – darbojas meistari, kas apkopj kravas automašīnas. Viens no atslēdzniekiem, kas tur strādā, sestdien vadot “Volkswagen Golf” spēkratu, pa ceļam uz darbavietu neizņēma asu līkumu pa labi. Par spīti tam, ka vadītājs pārzina šo pagriezienu, vīrietis iestūrēja grāvī. Vietējie darbinieki pieļauj iespēju, ka atslēdznieks sēdies pie stūres neadekvātā stāvoklī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

To, vai šoferis patiešām bija lietojis alkoholu, policisti notikuma vietā noskaidrot nevarēja – avārijas sekas izvērtās traģiskas. Policisti uzklausīja kādas sievietes liecību, kas bija spējīga atstāstīt redzēto. Automašīna esot kūleņojusi, tās vadītājs izmests no salona.

“Dažas sekundes, tā viņa raksta, ir bijušas kaut kādas dzīvības pazīmes, ķermenis raustījies, bet tūlīt arī beigušās dzīvības pazīmes, un autovadītājs mira negadījuma vietā,” informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas priekšnieka vietnieks Andis Rozenbahs.

Daži apkārtnē strādājošie uzskata, ka, lai asais līkums sagādātu grūtības, nebūt nav jābrauc reibumā – pietiek vien ar nepareizi izvēlētu braukšanas ātrumu.

Darbnīcas “Zemgales remonta centrs” īpašnieks raidījumam “Degpunktā” pastāstīja, ka 43 gadus vecais vīrietis bija labs darbinieks, un arī viņam nav skaidrs, kas licis zaudēt vadību pār spēkratu labi pazīstamā ceļa posmā. Turklāt sestdiena nemaz nav bijusi darba diena, un braukt uz angāru neesot bijis iemesla. Policija brīdina, ka nomaļo ceļu iecienījuši asu izjūtu cienītāji un turpmāk patruļas vietu apsekošot biežāk.

“Mums Rubeņu ceļš ir tāda bēdu ieleja, tur arī jaunieši rīko “drag race”, pastāvīgi jāveic kontrole. Tur ir laba, atjaunota brauktuve un, protams, citu neko nesaskatu, kā nepareiza ātruma izvēle,” saka Rozenbahs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc sākotnējās informācijas, vīrietis spēkratā atradās viens pats. Policijā ir uzsākts kriminālprocess un nozīmētas ekspertīzes, lai noskaidrotu, vai vadītāja ķermenī bija apreibinošas vielas – par to gan pagaidām nekas neliecina.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm