Traģiskā sadursmē ar smago automašīnu Elejas pagastā dzīvību zaudē jaunietis

Pirmdien, 12. oktobrī, ap plkst. 6.00 Elejas pagastā, smagajam transportam un vieglajai automašīnai frontāli saduroties, gāja bojā gados jauns vīrietis. Policija meklē aculieciniekus, jo pagaidām nav skaidrs, kas taisnajā ceļa posmā liedzis šoferiem braukt katram savā joslā.

2020. gada 12. oktobrī 21:19

Vera kopā ar vīru dzīvo Elejas pagastā, un viņu privātmāja uzcelta blakus autoceļam Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža. Laulātie jau ir pieraduši, ka dzīve blakus šosejai ir nemierīga, taču šā rīta negadījums viņus pārsteidza nesagatavotus. Izdzirdējuši troksni, vīrs un sieva rītasvārkos izskrēja pagalmā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kravas automašīnas “Volvo” šoferis bija sveiks un vesels. Viņš steidzīgi uzmeklēja mobilo telefonu un izsauca ātro palīdzību. Pēc vairākām minūtēm pie grāvja piebrauca ārsti. Tur, apgāzies uz jumta, bija redzams “Volkswagen”, kura 21 gadu vecais šoferis joprojām atradās salonā.

Jaunietis bija iesprostots un cietis, bet mediķiem bija grūti tikt viņam klāt. Pēc brīža ieradās ugunsdzēsēji un ar hidrauliskajiem instrumentiem izzāģēja šoferi no sadragātās automašīnas.”

Mediķi jaunajam vīrietim vairs nevarēja palīdzēt, un viņš mira notikuma vietā. Vera nebija gatava ieraudzīt jaunā šofera mirstīgās atliekas un jūtas emocionāli traumēta.

Jelgavas policijas iecirknī stāsta, ka grūti izprast, kāpēc notikusi sadursme, jo ceļa posms ir viegli pārredzams. Iespējams, kāds no šoferiem aizmiga pie stūres, vai arī automašīnām priekšā izskrēja apjucis meža zvērs.

Kriminālprocesa ietvaros ir nozīmētas ekspertīzes un detaļas tiks noskaidrotas – apgalvo likumsargi, tomēr būtu noderīgi iegūt papildu informāciju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Informāciju var sniegt, zvanot pa tālruni: 63004202, 63004200 vai 110.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm