tv3.lv

Transporta kustība Raiņa bulvārī otrdien kavējās, “Nissan” saskrienoties ar diviem trolejbusiem

14. septembrī 21:22

Ja vakar ap pusseptiņiem vakarā kāds iedzīvotājs ar trolejbusu vai automašīnu vēlējās braukt no centra Ķengaraga virzienā, tad, visticamāk, maršrutu nācās mainīt vai pat iet kājām baisas avārijas dēļ, vēsta “Degpunktā”.

Raiņa bulvāris pie krustojuma ar Barona ielu vakar darba dienas beigās kļuva neizbraucams smagas avārijas dēļ. Vieglā automašīna “Nissan Juke” saskrējās ar diviem trolejbusiem un smagi cieta vieglajā spēkratā sēdošie cilvēki.

aculiecinieka komentārs

“Pie automašīnas stūres bija aptuveni 50 gadus veca sieviete, viņai blakus priekšējā sēdeklī sēdēja vecāka sieviete. Automašīna “lidoja” lielā ātrumā, ietriecās trolejbusā, apgāzās uz jumta un pēc tam sekoja vēl viens kūlenis. Pasažierei palīdzēja tikt ārā, bet vadītāja bija iespiesta.”

Vienu no braucējiem patiešām bija jāatbrīvo ar speciālo ugunsdzēsēju tehniku, apstiprina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. Abi cietušie nodoti mediķiem.

Inga Vītola
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve

“Notikuma vietā palīdzību sniedza divas mediķu brigādes, palīdzība bija nepieciešama diviem cietušajiem. Ierodoties mediķiem, cietušie bija pie samaņas. Abiem vidēji smagi vairāku ķermeņa daļu ievainojumi. Pēc palīdzības saņemšanas cietušie nogādāti ārstniecības iestādē stabilā stāvoklī.”

Uzņēmumā “Rīgas satiksme” šodien saka, – abos iesaistītajos trolejbusos, kā jau darba dienas beigās, bija pilns ar pasažieriem, bet, kurš vainīgs avārijā, skaidros gan uzņēmuma iekšējā izmeklēšana, gan policisti.

Policijā informē, ka iesaistītie šoferi nav bijuši alkohola reibumā. Uz šobrīd par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība, bet lieta var tikt pārkvalificēta pēc tam, kad tiks saņemts ekspertu slēdziens par cietušo personu traumu smaguma pakāpi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm