tv3.lv

Trīs autovadītājiem atpūta pie jūras beidzas ar avāriju

Šodien, glābjoties no karstuma pie jūras, trīs automašīnu vadītāji nonāca vēl pamatīgākā svelmē. Ilgu laiku viņiem bija jāpavada uz ceļa, kārtojot dokumentus un gaidot evakuatoru pēc sadursmes, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Iznākot no meža un ieraugot savu sasisto “Volkswagen” auto, Anatolijs bija vairāk nekā šokēts. Viņš bija devies pastaigā gar jūru un nedzirdēja sadursmes troksni. “Mercedes” autovadītājai no Lietuvas uz ceļa nav izdevies izvairīties no pretim braucošā spēkrata, un viņa ietriekusies ceļmalā atstātajās automašīnās – “Volkswagen” un “Subaru”.

“Tagad rokas trīc, jāraksta paskaidrojums, jāmeklē evakuators. Paldies Dievam, neviens nav pamatīgi cietis,” norāda Anatolijs.

Anatolijs nožēlo, ka atstāja savu spēkratu gabaliņu aiz Saulkrastiem vietā, kur notika sadursme, taču pilsētā visas autostāvvietas bijušas jau pārpildītas: “Uz apmales varēja stāvēt, bet man auto bija otrā braukšanas virzienā, bet tas neko nemaina, jo auto stāvēja.”

Pēdējais, kurš uzzināja par “samīcītajiem” spēkratiem, bija “Subaru” īpašnieks. “Mercedes” vadītāja atteicās paskaidrot, kas tad īsti patraucēja viņas ceļu pirms negadījuma.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm