tv3.lv

Tukumā desmit automašīnām atklāj ziemas braukšanas apstākļiem nepiemērotas riepas

Pirmdien, 24.janvārī, Tukumā policisti desmit automašīnām atklājuši ziemas braukšanas apstākļiem nepiemērotas riepas, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē.

25. janvārī 13:59

24. janvārī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa amatpersonas, veiksmīgi sadarbojoties ar Ceļu satiksmes drošības direkcijas darbiniekiem, profilaktiska rakstura pārbaudē Tukumā pastiprinātu uzmanību pievērsa tam, vai transportlīdzekļi ir aprīkoti ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos. 10 gadījumos tika konstatēta riepu protektoru neatbilstība, par ko likumsargi sāka administratīvo pārkāpumu procesus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmdien, 24. janvārī, Tukumā tika pārbaudīti 143 transportlīdzekļi un 10 automašīnām konstatēja riepu protektoru neatbilstību, proti, vienai automašīnai bija vasaras riepas un pārējiem transportlīdzekļiem protektoru dziļums bija mazāks par četriem milimetriem.

Par noteikumu pārkāpumiem tika sākti administratīvo pārkāpumu procesi.

Trīs automašīnām tika anulēta esošā atļauja piedalīties ceļu satiksmē un trim transportlīdzekļiem noņemtas valsts reģistrācijas numura zīmes.

Policija atgādina, ka ziemas periodā braukšana bez laika apstākļiem piemērotām riepām ir bīstama un saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, kuram ir nepietiekams normatīvajos aktos noteiktais riepu protektora dziļums vai ir riepu bojājums, kas apdraud satiksmes drošību, piemēro brīdinājumu vai naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 15 līdz 55 eiro.

Valsts policija arī turpmāk aktīvi strādās, rīkojot profilaktiska rakstura pārbaudes, lai atklātu, pārtrauktu un novērstu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm