tv3.lv

Ulbrokā apreibis “Volvo” šoferis taranē svešu īpašumu un izplūcas ar aculiecinieku

Sestdienas pievakarē kāda Ulbrokā mītoša ģimene pieredzējusi visai neparastu notikumu – viņu viesistabā gandrīz vai iebraucis svešs “Volvo”.

“Mēs sēdējām, runājāmies. Pēkšņi tāds uzplaiksnījums un dārdi. Domāju, ka nesen bija vētra, varbūt ar to kas saistīts, kaut kas noticis. Un tas troksnis… Bet pēc tam palūkojāmies – lukturi tieši pie loga,” notikušo atstāsta mājas iedzīvotāja Ļuda.

Kundze domā, ka svešais auto nav izbraucis cauri namam tikai tāpēc, ka atdūries pret milzu celmu, kas atrodas tieši mājas stūrī. Vēl pāris dienas iepriekš, pirms lielās vētras, tur slējies milzu bērzs.

“Tad mēs atvērām logu, un tur viens vīrietis kliedza, lai izsaucam policiju. Savukārt tas, kurš sēdēja pie stūres, izkāpa ārā, un otrs viņu turēja,” saka mājas iedzīvotāja.

Apkārtējie steiguši zvanīt vietējai policijai, savukārt sasistā auto šoferis acīmredzot tikmēr centies vēl kā izsprukt no nepatikšanām. Policisti saņēma ziņu, ka autovadītājs mēģina bēgt no notikuma vietas, taču aculiecinieki viņam sekoja. Bēgošais vīrietis ar kādu no viņiem iesaistījies arī konfliktā.

Pēc aizturēšanas noskaidrots, ka braucējs ir nolauzis ceļazīmi un izgāzis sētu. Viņš sūdzējās par veselības problēmām un tika hospitalizēts, bet uz avarējušā auto priekšējā sēdekļa atrastas izlietotas šļirces, kas varētu norādīt uz to, ka šī persona varētu būt narkotisko vielu reibumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visticamāk, ka pēc paviesošanās slimnīcā šoferis nonāca tā dēvētajās ”septītajās debesīs” jeb policijas izolatorā. To, kas tad ir auto atrastās vielas un kas vēl ir uz neveiksmīgā stūrētāja sirdsapziņas, izmeklēšanas laikā noskaidros Valsts policijas darbinieki.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm