Ulbrokā iedzīvotāji policijai ziņo par dzērājšofera neadekvāto braukšanu

2022. gada 5. decembrī 22:00

Pateicoties vērīgajiem Ulbrokas iedzīvotājiem, kas ziņoja par šoferi, kurš neadekvāti vada auto, policijas darbiniekiem izdevies notvert dzērājšoferi, vēsta “Degpunktā”.

Ulbrokas centrā ir vairākas pilsētas novērošanas kameras, tāpēc ir vieglāk apsekot apkārtni un ne vienu reizi vien izdevies ievērot arī likumpārkāpējus.

Ropažu novada pašvaldības policijas Operatīvās vadības centra priekšnieks Sandis Gedominskis stāsta, ka pēc ziņojumu saņemšanas no iedzīvotājiem pie vienas no iepirkšanās vietām pamanīta persona, par kuru bija aizdomas – vadītājs brauc reibumā.

Policijas darbinieki, veicot video novērošanu, pamanīja izsaucēja minēto automašīnu, kura devās jau dzīvojamās zonas virzienā.

Patrulējošie darbinieki pamanīja braucam automašīnu un to nekavējoties apturēja.

Apturot auto un pieejot pie vadītāja, kļuva skaidrs, ka šoferis ir reibumā – viņš slikti komunicēja ar policiju, nespēja uztvert informāciju un likumsargu rīkojumus. Vēlāk konstatēts, ka vīrietis tiešām ir reibumā, un šis automašīnas vadītājs tika aizturēts.

“Audi” vadītājs pirmo reizi piekrita alkohola mērījumam izelpā. Viņam uzrādīja 1,89 promiles, taču iepūst otro reizi mērierīcē vīrietis kategoriski atteicās, tāpēc viņam tika nozīmēta ekspertīze.

Par atteikšanos no alkohola mērījuma uzsākts kriminālprocess, kā arī evakuēts auto.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm