tv3.lv

Uz Bauskas šosejas kravas auto šoferis no Polijas iekļūst iespaidīgā negadījumā; zaudējumi būs prāvi

Uz Bauskas šosejas pie Iecavas kāds kravas auto šoferis otrdien, 12. janvārī, iekļuva tik iespaidīgā negadījumā, ka notikuma vietā drošības pēc ieradās teju visi dienesti, vēsta “Degpunktā”.

2021. gada 12. janvārī 22:21

Pēcpusdienā uz šosejas A7, kas savieno Rīgu un Bausku, notika negadījums, kas radīs ievērojamus zaudējumus kādam kravu pārvadātājam. Notikuma vietā ieradās teju visi operatīvie dienesti, tomēr beigu beigās to darbiniekiem bija jākoncentrējas tikai uz negadījuma seku likvidēšanu, nevis cilvēku glābšanu, – tālbraucējs no Polijas bija ticis cauri sveikā, vien ar pamatīgu izbīli. Cilvēku upuru, par laimi nebija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Negadījumā cietušais kravas automašīnas šoferis

“Bija pārāk slidens. Ceļš nebija kaisīts, un mašīna sāka nekontrolējami slīdēt. Jūtos normāli. Es braucu uz Somiju, Helsinkiem. No Polijas uz Somiju. Tad, kad mašīna sāka nekontrolējami slīdēt, tā sagriezās otrādi.”

Kravas auto šoferim paveicās. Brīdī, kad smagās tehnikas vadītājs jau zaudēja kontroli pār stūri un iebrauca pretējā joslā, tajā nebija citu satiksmes dalībnieku. Kad fūre apgāzās uz sāna, vadītājs paša spēkiem izkļuva no kabīnes. Daļa no pārvadātās kravas, proti, papīra ruļļi, izripoja no piekabes, bet ceļa segumu pārklāja naftas produkti, jo tika pārsista viena no fūres degvielas tvertnēm.

Lai novērstu noplūdi un satīrītu brauktuvi, glābējiem bija nepieciešama vairāk nekā stunda. Notikuma vietā strādāja arī valsts vides dienesta pārstāvji, kas vērtēs videi nodarītos zaudējumus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm