tv3.lv

Uz gājēju pārejas Iļģuciemā notriec divus cilvēkus

Kāda ģimene – māte ar meitu – rīta pusē šķērsoja gājēju pāreju Buļļu ielā, pie 31. nama. Automašīnu kustība šajā posmā ir visai intensīva, īpaši rīta stundās, taču apkārtne ir pārskatāma, turklāt par pāreju braucējus laikus brīdina atbilstošas horizontālās un vertikālās ceļazīmes, kā arī oranžie stabiņi. Kādēļ iepriekš minētais nepalīdzēja kādam “Volkswagen” stūrētājam gājējus pamanīt un laikus nobremzēt, būs jānoskaidro atbildīgajiem dienestiem.

Vladislavs
vietējais iedzīvotājs

“Es no rīta biju mājās, skatījos televīziju. Pa logu pamanīju bākugunis. Paskatījos pa logu, tur stāvēja “ātrie”, policija, tieši pie “zebras”, blakus bija kāds “Audi A3” vai “Volkswagen Golf” markas auto. Viņi šeit stāvēja ilgi, apmēram līdz pulksten desmitiem dienā.”

Aculiecinieki ziņo, ka Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigādes Buļļu ielā strādāja ilgi, proti, kad cietušie jau bija ievietoti operatīvajā transportā, mediķi vēl snieguši tiem palīdzību uz vietas un prom nebrauca.

Elīna Jurēvica
NMPD pārstāve

“Mediķi konstatēja, ka cietušas un traumas guvušas divas personas, kuras pēc palīdzības sniegšanas stabilā stāvoklī nogādātas slimnīcā tālāko izmeklējumu veikšanai.”

Policijā apstiprina, ka braucējs no notikuma vietas nebija aizbraucis, sagaidījis dienestus un sniedzis paskaidrojumus, turklāt šoferim alkohola reibums netika konstatēts. Šajā reizē vietā būtu pieminēt, ko instruktori māca topošajiem autovadītājiem, tuvojoties gājēju pārējai, ir jānoņem kāja no gāzes pedāļa, kā arī svarīgi pašiem gājējiem pārliecināties, ka šoferis viņus labi redz.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm