Uz gājēju pārejas Kurzemes prospektā notriec pensionāru

28. septembrī 23:00

Kādam pensionāram gājēju pārejas šķērsošana Kurzemes prospektā šodien varēja beigties letāli – senioru nepamanīja vieglā spēkrata vadītājs, un notika sadursme, vēsta “Degpunktā”.

Senioram Imantā mājupceļš jau gandrīz bija galā, atlika vien pārvarēt pēdējo šķērsli – gājēju pāreju pie tirdzniecības parka “K3 “, taču pensionāru nepamanīja pa Kurzemes prospektu braucošā auto šoferis un vīrieti notrieca.

Ļida
cietušā sieva

“Autovadītājiem arī vajag skatīties, ja jau reiz te ir gājēju pāreja. Te ir salikti tik daudz stabu, no kuriem nav nekādas jēgas. Neskatās, ka šeit ir gājēju pāreja. Tu ej un skaties, vai brauc mašīna vai ne, jo mašīnas neskatās uz pāreju. Ir jāskatās pašam, brauc tā tev virsū vai nē. Nu, un kas tas ir? Vai tā ir pareizi? Šoferi vispār neskatās uz pāreju. Tāpēc ejošam cilvēkam pašam pie šīs gājēju pārejas ir jāskatās – uzbrauks mašīna vai ne.”

Negadījumā ir vēl viens iesaistītais – vieglās automašīnas “Honda” vadītājs, kurš ietriecās “Citroen” aizmugurē, nepaspējot reaģēt uz priekšā notiekošo avārijas bremzēšanu.

Valērijs
automašīnas “Honda” vadītājs

“Distance bija, lūk, apmēram, tāda, kā tagad stāv. Varbūt nedaudz mazāka vai lielāka. Skaidri nezinu. Bet šeit visa problēma bija tajā, ka tas “vectēvs”, kurš šeit gāja pāri, viņš gāja, lūk, tā, tad pagriezās, gāja atpakaļ, nu, un kā varēja saprast? Mēs nezinām. Mēs praktiski neredzējām. Lūk, vīrietim pateikt būtu vieglāk. Viņš viņu redzēja, un saka, ka tikai pēdējā brīdi kārtīgi redzēja to “vectēvu”. Un te stāvēja, lūk, tie avārijas remonta stabiņi un aiz tiem vispār nevar redzēt cilvēku. Tāda, nu, lūk, situācija sanāca.”

Sadursmes dēļ seniors tika nogādāts traumpunktā. “Citroen” vadītājs no komentāriem atteicās.

Iepretim šā negadījuma vietai uz Kurzemes prospekta, diviem citiem vadītājiem, iespējams, aizskatoties uz avārijas vietu, neizdevās sadalīt braukšanas joslu, kā rezultātā notika vēl viena sadursme. Par laimi, tajā neviens necieta un abi spēkrati tika tikai apskrāpēti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm