tv3.lv

Uz Jūrmalas šosejas vienā rītā vairākas nopietnas avārijas – cietušie šoferi vaino ceļu uzturētājus

Otrdien ceļu satiksmē galvenokārt galvaspilsētas apkārtnē, kur sniga un putināja, radās pamatīgs haoss. Pirmā vieta uz kurieni steidza mūsu filmēšanas grupa bija Jūrmalas šoseja. Tur notika vairākas nopietnas un arī nelielas avārijas.

2018. gada 20. martā 21:24

Lielākā daļa avāriju notikušas braucot virzienā no Jūrmalas uz Rīgu. Rītos tieši uz šo pusi ir visvairāk mašīnu un likumsakarīgi, ja kaut viens autovadītājs pieļauj kļūdu, seko ķēdes reakcija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā pirmās savā ceļā “Degpunktā” sastopa automašīnas “BMW” un “Land Rover” – apvidnieks ietriecies “BMW” parketniekam aizmugurē, taču šoferi nav nopietni cietuši. Turpat netālu vēl divas mašīnas – “Chrysler” ģimenes auto un kāds “Opel” markas spēkrats.

Visi šoferi kā viens vaino ceļu uzturētājus. Šoseja bijusi kā spogulis un tas ir viens no galvenajiem valsts autoceļiem, ne jau kaut kāda taciņa.

Pāris kilometrus tālāk aprunājamies ar vīrieti kurš atbraucis palīgā savai meitai. Viņai pēc iestūrēšanas ceļa nožogojumā savainots kakls un tālāk jāpārsēžas ātrās palīdzības mašīnā.

“Ceļš nebija apstrādāts ar sāli, tas ir viennozīmīgi, man videoreģistrātorā ir tam pierādījumi. Jauna meitene, studente – brauca uz uz institūtu mācīties, neko nepārkāpa. Es te saskaitīju kādas piecpadsmit avārijas, kamēr līdz viņai tiku. Pat manu pilnpiedziņas auto nesāja, jo bija melnais ledus. Lūdzu – uz mācībām netika, mašīna sasista un sāp kakls. Vēl nav zināms ar ko tas viss beigsies,” atklāj Nikolajs, kurš uz notikuma vietu atsteidzies palīgā meitai.

Bēdīgi šis rīts beidzies arī šoferītei Olgai. Mašīna sasista lupatu lēveros, bet vismaz pašai nekas. Varēja būt sliktāk, jo sieviete pabraukusi zem kravas automašīnas. “Braucu mierīgi, normālā ātrumā, tā kā tam jābūt. Pēc tam un līdzenas vietas mani sāka nesāt uz kreiso pusi. Es it kā mašīnu iztaisnoju, bet pēc tam mani sāka nest uz labo pusi. Un viss – pabraucu zem “fūres”,” viņa atstāsta piedzīvoto.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāpiebilst, ka visas šī rīta avārijas notikušas uz Jūrmalas šosejas posmā, kas ir meža masīvu ieskauts. Klajā vietā apledojums nav bijis tik izteikts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm