tv3.lv

Uz Liepājas šosejas īsā laika posmā piektdien notikušas trīs avārijas

Negadījumi notika netālu no maizes ceptuves “Lāči”. Glābēji, kuru postenis atrodas tuvumā, stāsta, ka šajā ceļa posmā avārijas, īpaši, ziemā, notiek regulāri un bieži vien tieši viena aiz otras. Ugunsdzēsēju palīdzība bija nepieciešama “Škoda” šoferei, kura pēc frontālās sadursmes ar “Audi” spēkratu, nespēja izkļūt no auto.

Sieviete guvusi traumas, stabilā stāvoklī pie samaņas nogādāta slimnīcā.

VUGD Bulduru posteņa komandieris Rūdolfs Rags apstiprina, ka ugunsdzēsēji palīdzēja cietušaiai izkļūt no auto, kura tālāk nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu rokās. Glābējiem paveicās, ka avārijas vietai garām brauca bruņotie spēki, kas ķērās pie palīdzēšanas un tas atviegloja glābēju turpmāko darbu.

Satiksmes plūsmas kontrole tik tiešām bija nepieciešama, jo gar ceļa malām īsā posmā stāvēja vairāku glābēju spēkrati, kā arī tehnika, kas no grāvjiem ārā vilka divus satiksmes autobusus. Vienu no autobusiem vadīja Andris. Viņš apstiprina, ka ceļš bija slidens, pūta stiprs sānvējš, ceļi bija netīrīti, nekaisīti, tāpēc autobusu nopūta no ceļa. Tajā iekšā bija trīs cilvēki, kas nav cietuši, jo busa uzņemtais ātrums bija ļoti mazs.

Starppilsētu autobusu firmas “Nordeka” darbinieki notikuma vietā sprieda, ka šādos laika apstākļos uz ceļiem rādīties nevajadzētu.

“Nordeka” pārstāvji Andris un Vernons lēš, ka uz šosejas valdīja liels sānvējš. Ja vēja ātrums uz 11 metru garu autobusu ir virs 22 metriem sekundē, spiediens uz autubusa sāniem pārsniedz autobusa svaru. Tā ir nepārvaram vara, ceļš slidens, liels sānvējš.

Šoferi norāda, ka šādos laika apstākļos autobusu avārijas ir sabiedrīgai redzamākie satiksmes negadījumi, jo tajos iekšā ir cilvēki, taču apdraudēti ir arī citi spēkrati, riskanti šādos apstākļos mērot ceļu ir arī kravas auto šoferiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm