tv3.lv

Uz Siguldas šosejas busiņš apmetis kūleņus un notriecis ceļazīmi

Agrā rīta stundā uz Siguldas šosejas virzienā uz Rīgu kāds autovadītājs piedzīvojis neveiksmi, un viņa vadītais “Renault Trafic” markas busiņš nobraucis no ceļa, apgāzis ceļazīmi un ar kūleņiem apmeties uz šosejas braucamās daļas malas. Pēcāk izveidojusies arī otra avārija, kas radusies, iespējams, aizskatīšanās dēļ.

Notikuma vietā TV3 sastapa kādu vīrieti, kurš nedaudz satraukts staigāja ap detaļu un stiklu lauskām. Kameras priekšā viņš nevēlējās runāt, taču atklāja, ka ir ieradies pakaļ dažām mantām no busiņa. No rīta esot saņēmis zvanu no kolēģa, kurš paziņojis, ka darbā neieradīsies, jo braucot uz slimnīcu. Avārijas apstākļus mēģina noskaidrot atbildīgie dienesti: “Saņēmām izsaukumu par negadījumu. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka cietusi automašīna un šoferis, kurš bija jau izvilkts no mašīnas, un viņam veica medicīnisko pārbaudi. Zīmīgi, ka neilgi pēc šīs avārijas notika cita avārija, kuru izraisīja vadītāju neuzmanība.”

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbu apgrūtināja intensīvā satiksme, kas ir ierasta lieta uz šīs šosejas agrā rīta stundā. Savukārt stūrētājiem bija jārēķinās ar vēl viena negadījuma apbraukšanu.

Šoferi nebija liecinieki busiņa avārijai, bet, visticamāk, vienkārši aizskatījās vai zaudēja modrību, redzot sadragāto transportlīdzekli.

“Citā avārijā esmu iesaistīta. Šo avāriju es neredzēju. Es kā reiz ieraudzīju avarējušo busiņu un sāku pārkārtoties, bet kas īsti notika – neredzēju,” stāsta notikuma vietā sastapta sieviete.

“Volkswagen” spēkrata vadītāja notikuma vietu pameta pašas spēkiem, “Škodas” auto, kas atradās pie margām, nācās aizvest ar evakuatoru.

Veido kriminālās ziņas un apskatus par noziegumiem. Piemīt izmeklētājas talants, lai atšķetinātu pat visdrūmākās situācijas un atpoguļotu tās skatītājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm