tv3.lv

Uz Siguldas šosejas vajā iereibušu Indijas pilsoni

Kāds ārvalstu viesis reibuma stāvoklī centās atstūrēt no “Sēnītes” līdz Rīgai, un viņu izdevies apturēt tikai pēc līdzcilvēku iesaistīšanās pakaļdzīšanās operācijā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

2020. gada 6. oktobrī 22:20

“Saņemta informācija par faktu, ka pa autoceļu A2 no Siguldas puses virzienā uz Rīgu dodas transportlīdzeklis “Mazda”, kuras vadītājs vada transportlīdzekli nepārliecinoši un, iespējams, vadītājs ir reibumā,” pastāstīja Reģionālās pašvaldības policijas Inčukalna nodaļas priekšnieks Māris Jurēvičs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai panāktu aizdomīgo auto, vīriem nācies krietni vien pasteigties, taču auto izdevies panākt, vēl pirms tas iebraucis galvaspilsētā.

Taču, par lielu pārsteigumu inspektoriem, zilās bākugunis atpakaļskata spogulī un sirēnas nekādi nav ietekmējušas šoferi un viņš mierīgi turpinājis savu ceļu līdz negaidīti situācijā iesaistījies kāds garāmbraucējs, kurš ar savu busu bloķēja dzērājšoferim ceļu.

“Transportlīdzekļa vadītājs bija Indijas pilsonis, kurš policijas darbiniekiem varēja uzrādīt tikai uzturēšanās atļauju. Sarunas gaitā policijas darbinieki sajuta alkoholam līdzīgu smaku transportlīdzekļa vadītāja izelpā, līdz ar to pieņemts lēmums uz notikuma vietu izsaukt ceļu policiju,” paskaidroja Reģionālās pašvaldības policijas Inčukalna nodaļas priekšnieks.

Ceļu policistu pasniegtais alkometrs “Mazda” stūrētāja izelpā uzrādījis nedaudz vairāk nekā divas promiles alkohola.

Turklāt likumsargiem ir radušās pamatotas aizdomas, ka vīrieša pasniegtā, it kā Indijā izdotā autovadītāja apliecība, ir viltota. Līdz ar to papildus nepatikšanām, kas saistītas ar auto vadīšanu reibumā, pret šoferi ir ierosināta krimināllieta uz aizdomu pamata par viltotu dokumentu izmantošanu. Patlaban izmeklēšana turpinās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm