tv3.lv

Vairāku auto sadursme uz Dienvidu tilta – trīs avārijas abos virzienos

Otrdienas vakarā uz Dienvidu tilta notikuši trīs satiksmes negadījumi, kā rezultātā uz tilta apgrūtina satiksme, apliecina Valsts policija.

2019. gada 29. oktobrī 19:14

Pirmais negadījums uz Dienvidu tilta noticis plkst. 17.16 virzienā no Pārdaugavas uz Lubānas ielu, kur sadūrušās divas vieglās automašīnas “Mercedes-Benz” un “Renault”, kā arī “Rīgas satiksmes” autobuss. “Rīgas satiksmē” aģentūrai LETA norādīja, ka negadījums noticis starp diviem vieglajiem auto, aizskarot arī sabiedriskā transporta līdzekli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka šajā sadursmē cietuši abu vieglo auto vadītāji, kuri nogādāti ārstniecības iestādē.

Savukārt otrs negadījums noticis turpat – plkst. 18.13, bet pretējā virzienā – uz Pārdaugavu, kur saskrējušās trīs automašīnas – “Toyota”, “Renault” un “Volkswagen”. Šajā satiksmes negadījumā nav cietušo.

Trešais negadījums noticis plkst. 17.59 uz Dienvidu tilta nobrauktuves Slāvu aplī, saduroties vieglajai automašīnai “Opel” un kravas automašīnai “Man”. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka arī šajā negadījumā nav cietušo.

Valsts policijā brīdināja, ka, tā kā šajā apvidū notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi un satiksme ir ierobežota, autovadītāji aicināti izvēlēties citu maršrutu.

Vienlaikus Valsts policijā aicināja ievērot laikapstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot drošu distanci.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm