tv3.lv

Valmieras pagastā policija apturējusi agresīvu autovadītāju 3,14 promiļu reibumā

Vakar Valmieras pagastā policija apturējusi agresīvu autovadītāju 3,14 promiļu reibumā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Bukša.

19. janvārī 11:23

Otrdien plkst. 19.54 policijā saņemta informācija, ka Valmieras pagastā atrodas persona alkohola reibumā, kura piedalās ceļu satiksmē. Izbraucot norīkojumam, plkst. 20.19 policisti pamanīja automašīnas “Volvo” vadītāju, kurš vadīja transportlīdzekli, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā norāda Bukša, apturot transportlīdzekli, vadītājs sākotnēji sadarbojies, taču pēc tam sāka nepakļaušanos policijas darbinieku norādēm, kā arī draudēja ar fizisku izrēķināšanos, kā rezultātā policija pielietoja roku dzelžus.

Vadītājam atsakoties veikt alkohola koncentrācijas izelpā pārbaudi, vīrietis tika nogādāts uz ārstniecības iestādi alkohola koncentrācijas noteikšanai. Vīrietim tika konstatēta 3,14 promiļu koncentrācija asinīs.

Policija sākusi administratīvo procesu par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, kā arī nepakļaušanos policijas darbiniekam.

Policija izsaka pateicību iedzīvotājiem par operatīvu reaģēšanu uz notiekošo situāciju un ziņošanu Valsts policijai. Šāda rīcība palīdz policijai gādāt par apkārtējo drošību uz ceļa. Policija atgādina, ka iedzīvotājiem ir iespēja ziņot par ceļu satiksmes pārkāpumiem, zvanot uz numuru 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm