tv3.lv

“Varbūt nesaprata, ka priekšā visi bremzē!” Uz Tallinas šosejas žiguļa šoferis ietriecas vairākās automašīnās

Kāda žiguļa šofera neuzmanība novedusi līdz trīs automašīnu avārijai un radījusi pamatīgu haosu. Cienījamā vecuma kungs, traucoties pa Tallinas šoseju, acīmredzot, aizdomājies un nebija pamanījis, ka priekšā braucošie auto samazinājuši ātrumu. Šķietami nebremzējot, viņš ietriecies jau praktiski stāvošajā automašīnu kolonnā.

Piektdien Daugavpilī notiek starptautisks kultūras festivāls “Baltkrievu gadatirgus”, kur teatralizētā uzvedumā piedalās vietējie kolektīvi un arī viesi no Lietuvas, Baltkrievijas un Igaunijas. Pasākuma organizatori praktiski pēdējā brīdī bija spiesti mainīt izrādes kārtību. Viens no mākslinieku kolektīviem uz festivālu nevarējis paspēt, jo pa dienu uz Tallinas šosejas iekļuvis avārijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pretējā virzienā brauca automašīnu kolonna, policijas pavadībā. Visas mašīnas sāka stāties ceļmalā. Priekšā apstājās mašīnas, mēs apstājamies aiz šīs mašīnas. Tad pēkšņi sitiens no aizmugures. Vai nu viņš nepaspēja nobremzēt, bet tur tāds vectētiņš pie stūres sēdēja. No trieciena mūsu mašīna iebrauca šajā mašīnā. Bet tās mašīnas, kas stāvēja priekšā, divas vai trīs, tās palika neskartas un aizbrauca,” stāsta avārijā iesaistītā automašīnas “Lancia” pasažiere.

Viesi no Igaunijas braukuši Rīgas virzienā. Ģimenes “Lancia” markas spēkrats iespiests pa vidu starp priekšā esošo “Volkswagen” apvidus auto un zilo “VAZ”. Žigulis negadījumā cietis visvairāk, arī tā šoferim – cienījama vecuma kungam – bijusi nepieciešama ārstu palīdzība. Uz slimnīcu ticis nogādāts arī žiguļa pasažieris.

Avāriju fiksēja ceļu policija un, visticamāk, par vainīgu tiks atzīts žigulīša šoferis, kurš gluži vienkārši bijis neuzmanīgs.

“Man liekas, varbūt viņš pat nesaprata, ka priekšā visi bremzē. Man tā liekas. Viņš ka ātrumā gāja, tā arī…,” saka “Lancia” pasažiere.

Avārijas dēļ pie Lilastes izveidojās sastrēgums, jo žigulis daļēji nobloķēja vienu no joslām. Lai atbrīvotu brauktuvi, talkā nācās aicināt ugunsdzēsējus. Vīri palīdzēja nostumt avarējošo braucamrīku malā un sakārtoja ceļu, uz asfalta uzberot adsorbentu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm