Varot uzrādīt čeku: policija pie jaunieša automašīnā atrod aizdomīgas vielas

Rīgas pašvaldības policijas darbinieki pieķēruši jaunieti, kurš, iespējams, tirgojis narkotikas. Viņš bija iemidzis automašīnā, un pie viņa policisti atrada divas somas, kurās bija vairākas aizliegtas vielas. Sākotnēji vīrietis likumsargiem mēģināja ieskaidrot, ka somu saturs ir paredzēts viņa veselības stāvokļa uzlabošanai.

Stāvošs un iedarbināts “Bolt drive” auto ielas malā pievērsa likumsargu uzmanību. Blakussēdātāja vietā bija iemidzis vīrietis. Pēc klauvējieniem pie loga jaunietis pamodās, un viņa uzvedību šķita pa galam dīvaina.

Neko no vīrieša teiktā nevarēja saprast, bet izteikti bija redzams, ka viņš mēģina paslēpt pie savām kājām esošo somu. Jaunietis paskaidroja, ka pie auto stūres ir sēdies viņa draugs, kurš arī noīrējis mašīnu, taču viņš neatradās spēkratā. Tāpat viņš mēģināja kārtībsargiem ieskaidrot, ka pie viņa atrastais baltais pulveris ir atļauta viela un policijas darbiniekiem varot uzrādīt čeku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vīrietis aizturēts un ievietots operatīvajā transportlīdzeklī, kā arī uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki. Mirkli vēlāk pašvaldības policijas darbinieki nolēma pārbaudīt “Blot drive” auto, kur roku balsta nodalījumā tika uzieta sarkana soma.

Izņemtās narkotiskās vielas tika nosūtītas uz ekspertīzi, kur tika gūts apstiprinājums, ka pie jaunieša likumsargi atrada gandrīz 90 gramus pulverveida vielas, kas satur amfetamīnu un vairāk nekā 29 gramus izžāvētas marihuānas. Tajā pašā dienā tika veikta kratīšana arī vīrieša dzīvesvietā, kur izņemti vēl 1,14 grami izžāvētu halucinogēno sēņu. Aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem pārkāpumiem un šobrīd viņam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm