Vecumnieku pusē “fūre” saslīd un avarē alejas kokos

Trešdienas, 7. decembra, rītā kādam kravas automobiļa vadītājam tieši pirms iebraukšanas Vecumniekos no Rīgas puses neizdevās savaldīt savu spēkratu, līdz ar to “fūre” avarēja alejas kokos, vēsta “Degpunktā”.

2022. gada 7. decembrī 22:40
Oļegs
avārijas aculiecinieks

“Es neredzēju, braucu aiz viņa. Tāpēc nezinu, kas un kā. Stāvu tagad šeit, jo mums sanāk viena firma. Es tagad apsargāju viņa mašīnu, kamēr neatbrauks priekšniecība. Iemesls, paši saprotiet, ceļi ir tādi, kādi tie ir. Neviens nekaisa un netīra. Ja ceļš būtu notīrīts un nokaisīts, nekas tāds nebūtu noticis. Ir tiešām grūti pa tādu ceļu ar “smago” braukt.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Avārijā cietis smagās mašīnas šoferis – aptuveni 55 gadus vecajam vīrietim sadragātas kājas, jo visa spēkrata priekša ir ielocīta uz iekšu. Turklāt, iespējams, braucējs nebija piesprādzējies.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona 6. reaģēšanas grupas jaunākais inspektors Ēriks Kurzemnieks stāsta, ka ceļš slidens, brauktuves nav notīrītas, tāpēc jāizvērtē, ar kādu ātrumu braukt – atļauto jeb mazāku par atļauto. Par cietušo transportlīdzekli ir paziņots tā īpašniekam, kurš organizē tā aizvešanu. Pirmreizējā informācija liecina, ka auto vadītājs nebija reibumā. Taču vēl tiks veiktas pārbaudes.

Avarējušais spēkrats apgrūtināja kustību, jo savu gabarītu dēļ tas aizņēma pusi no vienas braukšanas joslas. “Fūre” bija ceļā uz Bausku ar šķeldas kravu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm