tv3.lv

Vēlies braukt ar policijas auto? Sludinājumu portālā parādījies pārsteidzošs piedāvājums

Kāds raidījuma “Degpunktā” skatītājs ar pārsteigumu atklājis, ka savā īpašumā var iegādāties apvidus auto, kurš stipri atgādina visiem atpazīstamos policijas spēkratus, kurus reizēm tautā sauc par “bobikiem”. Viens šāds auto izlikts pārdošanā portālā “ss.com”.

“Degpunktā” skatītājs Andris, meklēdams sludinājumu mājaslapās sev brīvdienu auto, vietnē “ss.com” uzdūries visnotaļ interesantam piedāvājumam – vieglo auto sadaļā pārdošanā izlikts “Land Rover” džips, kurš, kā noskaidroja raidījums, agrāk piederējis Valsts policijai – tas redzams arī pēc pelēcīgā marķējuma. Sludinājumā minēts, ka tehniskā apskate nav izieta, taču auto esot braukšanas kārtībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Auto krāsojums liek domāt, ka tā īpašnieks uz ceļa nepaliks nepamanīts, tāpēc “Degpunktā” skatītājam rodas jautājums – vai tik tiešām, iegādājoties šo džipu, pati policija pie katras izdevības negribēs automašīnu apstādināt un aprunāties ar šoferi, jo nav skaidrs kā braucamais nonācis pašreizējā īpašnieka rokās.

“Degpunktā” vērsās pie likumsargiem ar jautājumu – kā apvidus auto nonācis līdz maiņai un nu jau pieejams ikvienam, un ar kādām sekām jārēķinās tā potenciālajam īpašniekam un šoferim? Policija gan to solījās noskaidrot ātrākais pirmdien, 12. martā.

Taisnības labad jāpiebilst, ka mašīnas tirgotājs nav tās patiesais saimnieks, bet gan tikai starpnieks un īstajai īpašniecei tuvs cilvēks. Pati “Land Rover” īpašniece deklarēta Salaspilī, viņu gan piektdien mājās neizdevās sastapt, lai noskaidrotu dažas pirkšanas un pārdošanas nianses.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm