Vēlme veikt manevru pie dzeltenā luksofora signāla vadītājiem beidzas ar “sadauzītiem sāniem”

Sarkandaugavā, Ganību dambja un Uriekstes ielas krustojumā, avārijas notikušas vairākkārt. Negadījumos iesaistītie sūrojas, ka konkrētajā vietā nepieciešamas satiksmes izmaiņas. Šobrīd tādas krustojumā ir veiktas saistībā ar Sarkandaugavas pārvada būvniecību, taču acīmredzot tāpat autovadītājiem šī vieta sagādā galvassāpes, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Abi sadauzīto automašīnu vadītāji krustojumā vēlējās pabeigt manevru jau pie dzeltenā luksofora signāla. “Lexus” brauca taisni pa Ganību Dambi, savukārt “BMW” griezās pa kreisi uz Uriekstes ielu.

“Es braucu, un tās mašīnas jau apstājās, un te pēkšņi izlēca pat ne tur, bet te. Un es tuvojos, tad nospiedu bremzes, bet tāpat saskrējos. Es viņam labo pusi, un viņš man arī labajā pusē,” stāsta “Lexus” vadītājs.

Pie lielākajiem bojājumiem ticis “BMW” spēkrats, kuram pamatīgi sadauzīts labais sāns. Transportlīdzekli pēc sadursmes vadītājs kopā ar draugu nostūma ceļa malā, lai netraucētu satiksmi. Abām automašīnām bija nepieciešama evakuatora palīdzība, lai pamestu negadījuma vietu. Par laimi, abi incidentā iesaistītie šoferi traumas nav guvuši. Ievērībai, krustojumā nesen veiktas satiksmes izmaiņas. No Uriekstes un Dambja ielas drīkst griezties pa labi un pa kreisi, bet šķērsot Ganību dambi taisni vairs nav iespējams.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm