tv3.lv

Velosipēdists “neierakstās” līkumā un saduras ar kravas auto; gūtas smagas traumas

Kāds steidzīgs velobraucējs pie Lubānas apļa savas neuzmanības dēļ teju nonāca zem vairāku tonnu smagas tehnikas riteņiem un gandrīz šķirās no dzīvības. Velosipēdists, par laimi, palika dzīvs, taču pamatīgi cieta. Smagā spēkrata šoferis atklāja, kā mazāk aizsargātais satiksmes dalībnieks pamanījās gūt tik nopietnas traumas un izraisīja avāriju – braucis lielā ātrumā pa trotuāru un neiekļāvās līkumā, izbraucot priekšā “fūrei”.

Palīdzēt velosipēdistam, kas, pēc kravas auto vadītāja un citu līdzcilvēku teiktā, vairākkārt zaudēja samaņu, piesteidzās mediķu ekipāža, notikuma vietā ieradās arī ārstu speciālistu brigāde, operatīvi iecēla ievainoto nestuvēs un ievietoja dienesta auto. Neatliekamās palīdzības dienests ziņo, ka vīrieša veselības stāvoklis hospitalizācijas brīdī bija smags, bet stabils – cietušais bija pie samaņas.

Tālākajā izmeklēšanas laikā policisti pārbaudīs visus notikušā apstākļus, vēlāk būs arī ziņas, vai cietušais vadīja velosipēdu skaidrā prātā vai bija iereibis. Sākotnēji šķiet, ka mazāk aizsargātais satiksmes dalībnieks arī tiks atzīts par vainīgo.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm