tv3.lv

Veselības problēmu dēļ šoferis nenovalda auto un ietriecas veikala apmeklētāju spēkratos

Divām ģimenēm brauciens uz vietējo pārtikas veikalu, kas ikdienā aizņemtu ne vairāk par divdesmit minūtēm, ievilkās uz ilgāk nekā stundu. Veikalā apmeklētāju ceļmalā novietotajās automašīnās “BMW” un “Toyota” bez kāda redzama iemesla un cēloņa ietriecās vieglais spēkrats “Audi”.

Jurijs
“Toyota” īpašnieks

“Es tikai dzirdēju sitienu un redzēju, ka “BMW” iebrauc mūsu mašīnā. Es biju veikalā, gāju ārā ar maisiem rokās un mani piemeklēja šoks, es pat nezinu, kā to var citādāk aprakstīt. Avārijas brīdī es vēl biju veikalā, atnācu un manā mašīnā ietriecās šis jaunais vīrietis. Viņš saka, ka esot palicis slikti, taču viņš bija aizdomīgi “zaļš”.”

“Es nevienu nevainošu, vienīgais man personīgi viņš likās aizdomīgi “zaļš”. Tagad es rakstīšu paskaidrojumu, ka mēs bijām veikalā, tālāk jau lai skaidro apdrošināšanas kompānija,” norāda “BMW” īpašniece Olga.

Sekoja zvans mediķiem, protams, ka par negadījumu paziņots arī ceļu policistiem. Ārsti Prūšu ielā ieradās ātrāk, gados jaunais “Audi” vadītājs paaicināts mediķu busiņā uz apskati.

Pēc palīdzības sniegšanas uz vietas, kas ilga vismaz 15 minūtes, mediķi ieslēdza bākugunis un kopā ar pacientu aiztraucās slimnīcas virzienā. Arī policisti norāda, ka, iespējams, avārijas cēlonis saistīts ar šofera veselības stāvokļa pasliktināšanos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm