tv3.lv

VIDEO: laba atmiņa palīdz policistam notvert iepriekš meklētu pārkāpēju

Pavisam nesen vienam no Pašvaldības policijas Latgales pārvaldes likumsargiem gadījies “paņemt darbu uz mājām”. Atgriežoties mājās no maiņas, policists netālu no savas dzīvesvietas pamanījis policijas redzeslokā nonākušu automašīnu “Mercedes-Benz”. Policists pazvanījis dežūrdaļai un palūdzis, lai notikuma vietā ierodas ekipāža.

Palīgā kolēģim ieradusies tuvākā ekipāža. Lai arī automobilim uz mirkli izdevies nozust kādā rūpnieciskā teritorijā, drīz vien tas atkal izbraucis uz Katlakalna ielas. Pārbaudot auto reģistrācijas numuru, noskaidrots, ka spēkratam nav arī apdrošināšanas. “Mercedes-Benz” stūrētājs bijis spiests apturēt savu auto.

Lai arī apdrošināšanas neesamība jau bijis pietiekams iemesls, lai šoferi nodotu ceļu policistiem, tālākā saruna atklājusi arī faktu, ka vīrietim par kādu pārkāpumu atņemta autovadītāja apliecība. Taču arī ar šo atklājumu viss nebeidzās, un drīz vien autovadītājs jau atpūties aiz restēm. Sarunas laikā policistiem radās aizdomas, ka automašīnas vadītājs varētu būt narkotisko vielu reibumā.

Lai arī kāds būs medicīniskās ekspertīzes rezultāts, šoferis no notikuma vietas devies prom ar diviem soda protokoliem. Ja, saņemot analīžu rezultātus, apstiprināsies aizdomas par narkotiku apreibumu, soda protokolus papildinās arī krimināllieta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm