tv3.lv

Vieglais auto uz gājēju pārejas notriec velosipēdistu; situācija strīdīga

Rīgā, Maskavas ielā, netālu no krustojuma ar Rasas ielu, šodien pēcpusdienā vieglā automašīna notrieca velosipēdistu, kas minās pa gājēju pāreju. Situācija ir strīdīga, jo autovadītājs apgalvo, ka velobraucējs pārkāpis noteikumus, savukārt riteņbraucējs liecības vēl nav sniedzis, jo nonācis slimnīcā, vēsta “Degpunktā”.

“Uz gājēju pārejas pēkšņi parādījās velosipēdists, es biju tikko uzsācis kustību, bremzēju, bet bija par vēlu,” tā saka “Volkswagen” šoferis, kurš vēlējās palikt anonīms, piebilstot, ka riteņbraucējs minies pārāk ātri, lai viņam būtu bijis laiks pienācīgi reaģēt.

“Es stāvēju un laidu gājējus, sāku kustību, bet viņš pēkšņi lidoja no turienes. Es nobraucu trīs metrus. Viņš ātri brauca? Jauns puisis,” stāsta “Volkswagen” šoferis.

Uz vietas sastaptā ceļu policiste saka, – šoferim ir jālaiž velosipēdisti un pa gājēju pāreju tie drīkst pārvietoties, nenokāpjot no riteņa, taču jābrauc gājēju ātrumā. Lielāku skaidrību šajā incidentā viesīs videoreģistrators, kas bija automašīnas logā.

Tikmēr Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā norāda, ka riteņbraucējs ir guvis traumas, taču, cik smagas, to varēs pateikt pēc tikai pārbaudēm slimnīcā.

Pirmās palīdzības sniegšanas laikā cietušais bijis pie samaņas.

Raidījuma producents
15 gadus ir raidījuma "Degpunktā" satura veidotājs un producents. Ziņo par krīzes situācijām un krimināla rakstura tēmām - ugunsgrēkiem, satiksmes negadījumiem, noziegumiem, dabas stihijām. Visvairāk saista stāsti, kas veltīti labdarībai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm