tv3.lv

“Vienam šoferim bija galva logā, otram arī…” Rīgas pašvaldības policijas busiņš iekļūst avārijā

Kā ziņo raidījums “Degpunktā”, negadījuma iemesls ir cieši saistīts ar autovadītāju savstarpējās komunikācijas trūkumu un neuzmanīgu rīcību uz ceļa. Zināms, ka mirkli pirms sadursmes policijas patruļekipāža stāvējusi Vašingtona laukumā, un šoferis – ar ieslēgtu kreisā pagrieziena signālu – pie krustojuma gaidījis mirkli, lai izgrieztos uz Eksporta ielas. Tobrīd uz galvenā ceļa bija izveidojies pamatīgs sastrēgums. Palaist inspektorus nolēmis kāds tālbraucējs, kas samazinājis ātrumu un padevis signālu, pamājot ar roku.

“Es apstājos, jo redzēju, ka brauc policisti. Es viņiem saku, – aiziet, brauciet! Viņi kā reiz izbrauca, un no otrās joslas pēkšņi kāds izskrēja. Es draudzīgi viņus laidu. Ja es nebūtu stājies, varbūt arī nekā nebūtu. Bet tomēr viņiem varbūt ir jāsteidzas, jādara lietas. Es draudzīgi arī viņus palaidu,” stāsta avārijas liecinieks Aruns.

Visticamāk, patruļauto vadītājs paļāvies uz to, ka “Mersedes” šoferis pamanīs policistus izbraucam no šķērsielas, taču tā nenotika. Pēc brīža sekoja blīkšķis un šķīda dzelži.

“Es izlēcu no mašīnas, skatos, ka abām automašīnām nostrādājuši drošības spilveni, tas arī viss. Ko vēl es tur varēju izdarīt? Paskatījos, ir ievainots vai nav. Vairāk vai mazāk normāli. Vienam šoferim bija galva logā, otram arī,” stāsta aculiecinieks.

Avārijas rezultātā gan pašvaldības policijas automašīnas “Nissan”, gan kravas auto “Mersedes” šoferi guvuši pietiekami nopietnus ievainojumus un tikuši nogādāti ārstniecības iestādē uz padziļinātu pārbaudi.

Darbu notikuma vietā pārņēmuši kolēģi no Valsts policijas, kas veikuši nepieciešamos mērījumus un aptaujājuši notikuša aculieciniekus. Uz jautājumu, vai dienesta spēkrats traucies uz kādu izsaukumu un pie krustojuma stāvējis ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas signālu, liecinieks Aruns atbild: “Bākugunis nebija, nekas nebija. Es tikai draudzīgi gribēju palaist.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm