tv3.lv

Viņa atrašana ir tikai laika jautājums: Ķengaragā kāda šofera izraisītas avārijas dēļ sadauzīti vairāki auto

Ķengaragā, iespējams, dzērājšoferim izraisītais negadījums vairākus automašīnu īpašniekus uz kādu laiku atstāja bez pārvietošanas iespējām, jo rīta pusē pamanījās izraisīt spraigu avāriju, ietriecoties ceļmalā stāvošu mašīnu kolonnā.

Pieci apskādēti spēkrati, no kuriem vismaz viens, visticamāk, avārijas dēļ nonāks metāllūžņos, stāv Ķengaraga ielā pie promenādes. Skādi rīta pusē nodarīja kāds ”Toyota” ģimenes auto šoferis. Iedzīvotāji, pamanot jaudīgo sadursmi, nekavējoties par to ziņoja policijai, un pirmie negadījuma vietu sasniedza pašvaldības kārtībnieki, bet adresē vadītājs netika sastapts.

“(DP: Šeit mašīnas novieto tie, kas pārsvarā strādā netālu, ne jau iedzīvotāji?) Nē, iedzīvotāji tieši. (DP: Tā nama iedzīvotāji?) Kāpēc ne, no visa rajona te liek mašīnas, brīvu vietu nav,” zina stāstīt vietējais iedzīvotājs.

Iespējams, vainīgajam braucējam bija ko slēpt, tāpēc viņš atstāja avārijas vietu un nemaz nepaziņoja par incidentu likumsargiem. Šobrīd šoferis tiek aktīvi meklēts un ņemot vērā faktu, ka braucamrīks un tā valsts reģistrācijas numurs ir noskaidrots, viņa atrašana ir vien laika jautājums.

“Pagaidām nenoskaidrots autovadītājs ar automašīnu ”Toyota” bija iebraucis stāvošās mašīnās, ”Saab”, ”Mazda”, ”Volvo” un ”Volkswagen”. Pēc negadījuma automašīnas ”Toyota” vadītājs atstāja spēkratu negadījuma vietā un pats devās prom, neziņojot par notikušo policijai. Šobrīd automašīna ”Toyota” ir nogādāta policijas stāvvietā un saistībā ar notikušo ir uzsākts administratīvais process Valsts policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, zvanot policijai pa tālruņa numuru: 67829234 vai 67829188 vai 110,” informē Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm