“Viņa nekustējās” – avārijas dēļ starp diviem auto tiek iespiesta nepilngadīga meitene

Kāda jauniete Rīgā, Biķernieku ielā, apstākļu sakritības dēļ iekļuva ceļu satiksmes negadījumā. Nepilngadīgā meitene stāvēja ceļa malā, bet tikmēr blakus krustojumā spēcīgi sadūrās divas automašīnas. Viena no tām tika nogrūsta no ceļa un uztriecās virsū gājējai. Automašīnas vadītāja stāsta, ka neko nevarēja darīt lietas labā, jo viņas spēkrats vairs nav bijis kontrolējams.

2019. gada 16. jūlijā 20:44

Otrdien ceļu satiksmes negadījumā Rīgā cietusi kāda 17 gadus veca meitene, kura pagadījās neīstajā vietā, neīstajā laikā. Jauniete stāvēja Biķernieku ielas malā un vēlējās šķērsot ceļu, līdz viņai virsū uztriecās avārijā tik tikko cietis “Lexus” spēkrats. Tas tika uzgrūsts virsū gājējai, trieciena inerces vadīts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meitene tika iespiesta starp ielas malā novietotu “Volkswagen Golf” un sadauzītā “Lexus” priekšu. Aculiecinieks stāsta, ka, pirms ieradās mediķi, cietušajai palīdzēt steidza arī apkārtējie, tostarp “Lexus” vadītāja.

Sadursme izraisīja kāds sūtījumu piegādes pakalpojumu veicējs, vadot savu darba automašīnu – baltu “Renault” markas automašīnu.”Lexus” vadītāja stāsta, ka braukusi pa Biķernieku ielu, kas ir galvenais ceļš, taču piegādes busiņa vadītājs neievēroja ceļu satiksmes noteikumus, veicot kreiso pagriezienu. Jaunais vīrietis to arī atzīst.

Cietušās jaunietes veselības stāvoklis ir stabils un viņas dzīvībai briesmas nedraud. Avārijas apstākļus tagad plašāk izmeklē policija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm