tv3.lv

“Viņi vispār neko nesaprata. Trieciens bija ļoti spēcīgs”; vieglā un “Rīgas satiksmes” autobusa sadursmē cieš bērns

Īsi pirms vieniem dienā Maskavas ielā 444, Rumbulas apkaimē, kursējošajā 15. autobusā spēcīgi ietriecās ”Opel Meriva” ģimenes auto. Uzņēmuma ”Rīgas satiksmes” transportlīdzeklis avārijas brīdī atradās pieturā ar ieslēgtu kreisā pagrieziena rādītāju, laižot citus satiksmes dalībniekus. Lēnām izbraucot no “kabatas”, autobuss gatavojās pārkārtoties joslā. Sabiedriskā transporta šoferis norāda, ka ”Opel” braucamrīks sākotnēji pa gabalu pat nebija redzams.

“Es paskatījos spogulī, nevienam netraucēju. Autobusā atrādās pasažieri, kādi 15 cilvēki. Aizmugurē sēdēja divi vīrieši un viena sieviete. Viņi vispār neko nesaprata. Trieciens bija ļoti spēcīgs. Paši redzat, bojājumi ir ļoti stipri. Es piegāju [pie šoferes], uzreiz pajautāju, vai kāds cietis? Sieviete pateica, ka pati vainīga. Teica, ka novērsās no ceļa, lai pieskatītu bērnu. Saka, ka pat neredzēja manu autobusu. Kā tā, cilvēks pie stūres un neredz autobusu? Tā taču nav rotaļlieta, nav nekāda maziņa mašīna,” stāsta autobusa šoferis Jevgeņijs.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes ārsti, kas Maskavas ielā ierādās uzreiz pēc negadījuma, kārtīgi apskatīja avārijā iesaistītos un hospitalizēja bērnu, kas atradās ”Opel” braucamrīkā. Bija aizdomas par krūškurvja un pleca traumu, bet kopumā stāvoklis netiek raksturots kā smags. Neviens no autobusa pasažieriem necieta.

“Bērns viņai sēdēja labajā pusē aizmugurējā sēdeklī. Ja viņš būtu sēdējis priekšējā pasažieru sēdeklī, tad tur jau būtu cits stāsts. Es sapratu, ka viņa, sēžot pie stūres, skatījās uz aizmuguri, nevis uz priekšu. Tāpēc arī viņa neko neredzēja,” situāciju skaidro autobusa šoferis.

Tā kā negadījumā cieta cilvēks, policisti par incidentu uzsāks kriminālprocesu, taču, ņemot vērā, ka gūtās traumas ir vieglas, turklāt šofere pie stūres atradās skaidrā prātā un savu vainu nenoliedz, visticamāk, lieta beigsies ar simbolisku naudas sodu. Gan vieglais auto, gan ”Rīgas satiksmes” transportlīdzeklis notikuma vietu pameta ar autoevakuatora palīdzību. Autobusam trieciena dēļ tika bojāts motora nodalījums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm