Viņš bija iesprostots grimstošā auto; varonīgi aculiecinieki izglābj dīķī slīkstošu cilvēku

Es esmu nemirstīgs – tā pēc izglābšanas no drošas nāves vakar vakarā kliedza kāds vīrietis, aizmirstot, ka no slīkstošas automašīnas neizlīda viņš pats, bet gan tika izvilkts ar nejaušu aculiecinieku palīdzību.

2020. gada 19. martā 20:45

Laimīga apstākļu sakritība un aculiecinieku varonīga rīcība paglāba trīs nelaimē nonākušus vīriešus no nāves noslīkstot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ciematā Dzintars, kas atrodas dažus kilometrus no Pūres, aptuveni astoņos vakarā vēl līdz galam nenoskaidrotu iemeslu dēļ dīķī iestūrēja pavecs “Volkswagen Passat” spēkrats. Tajā sēdošie aptuveni 30 gadus vecie vīrieši palika iesprostoti grimstošajā braucamrīkā. Spēkrata salons ātri vien piepildījās ar ūdeni gandrīz līdz pašai augšai.

Satraucošo ainu nejauši pamanīja divi vīrieši – Aivis un Juris, kuri darba dienas beigās brauca garām. Viņi ievēroja grimstošā auto gaismas un uzreiz saprata, ka noticis kaut kas nelāgs. Vīri apstājās un skrēja palīgā.

Ilgi nevilcinoties, Juris nometa zemē darba jaku un skrēja ūdenī, tikmēr Aivis no krasta zvanīja ugunsdzēsējiem glābējiem.

Kamēr vīri sniedza pirmo palīdzību, uz ciematu atsteidzās glābēji, mediķi un policisti. Pa to laiku izglābtā vīrieša draugi, kuri saviem spēkiem tika līdz krastam, pazuda nezināmā virzienā. Vērienīgo glābšanas operāciju pamanīja arī ciemata iedzīvotāji, kas augsti novērtēja Aivja un Jura pašaizliedzīgo rīcību.

Negadījuma apstākļus vērtēs likumsargi administratīva pārkāpuma lietvedības ietvaros. Tiks ņemts vērā, ka izglābtais vīrietis – “Volkswagen” šoferis – iepriekšējā dienā Tukumā bija aizturēts par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Arī šajā notikumā policistiem ir pamatotas aizdomas, ka braucējs pie stūres sēžas dzērumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm