tv3.lv

Viņš gribēja tikt pāri četrām joslām: Rumbulā auto notriec gājēju, kurš gūst ļoti smagas traumas

Smiltis Maskavas ielā pretī 459. ēkai operatīvie dienesti nobēra pēc negadījuma, lai tās absorbētu asins traipus, kas bija palikuši uz asfalta. Vieglā automašīna “Škoda” šajā vietā notrieca vīrieti, kurš guva nopietnas traumas. Kad pie cietušā atsteidzās mediķi, viņš nekustīgi gulēja uz zemes.

”Škoda” vadītājs acīmredzot šķērsli uz ceļa pamanīja pēdējā brīdī, kad bremzēt lai izvairītos no notriekšanas vairs nebija iespējams. Neoficiāla informācija liecina, ka negadījuma upuris mēroja ceļu no sabiedriskā transporta pieturas, taču, iespējams taupot laiku, nolēma šķērsot brauktuvi tālu no speciāli aprīkotās gājēju pārejas.

“Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst. 7.55 no rīta. Mediķi notikuma vietā ieradās nepilnu deviņu minūšu laikā. Palīdzību cietušajai personai sniedza divas mediķu brigādes, tostarp ārsta speciālista brigāde. Mediķi konstatēja politraumu jeb vairāku ķermeņa daļu ievainojumus un cietušo smagā stāvoklī bez samaņas nogādāja ārstniecības iestādē,” skaidro NMPD komunikācijas speciāliste Ilze Upīte.

Likumsargi paņēma no ”Škoda” šofera paskaidrojumus. Savukārt no smagi cietušā vīrieša pagaidām liecības iegūt nav izdevies. Pašlaik par savainotā kunga dzīvību cīnās mediķi.

“Pēc policijas rīcībā esošās sākotnējas informācijas, gājējs, iespējams, šķērsojis ielu tam neparedzētā vietā. (..) Šobrīd policija skaidro visus negadījuma apstākļus,” norāda Valsts policijas pārstāve Līna Kaļķe.

Policijā ir pieteicies arī viens incidentā neiesaistīts aculiecinieks, – kāds satiksmes autobusa šoferis. Viņa liecības, visticamāk, sniegs pārliecinošas atbildes par notikušā iemesliem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm