tv3.lv

“Viņš izskatās piedzēries.” Taksometra šoferis, kam atņemtas tiesības, iekuļas vēl lielākās nepatikšanās

Sēžoties pie stūres teju trīs promiļu stiprā alkohola reibumā, kādam šoferim Rīgā nācās brīnīties, kādēļ plānotais brauciens nenorit tik gludi, cik gribētos. Divas izraisītas avārijas un nepārliecinošas braukšanas manieres agri vai vēlu nodod un liek sastapties ar likumsargiem.

2021. gada 5. janvārī 20:54

Brīvdienas pievakarē galvaspilsētas policisti pavisam neilgi pirms komandantstundas sākuma saņēmuši izsaukumu uz Salaspils ielu, kur lielveikala “Akropole” apkaimē piefiksēts kāds aizdomīgs braucamrīks. Tā stūrētājs, iespējams, “aizķēris” ielas malā novietotu “Volvo”, bet pēc sadursmes piedraudējis apkārtējiem un pametis notikuma vietu. Policijas izsaucējs bija piefiksējis gan automobiļa marku, gan precīzu reģistrācijas numuru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka tas ir “Yandex” taksometrs. Tā vadītājs uzsāka braukšanu atpakaļgaitā, kā rezultātā ietriecās vēl vienā stāvošā auto.

Turpmākās sarunas atklājušas, ka šoferis ir acīmredzami piedzēries, turklāt, ielūkojoties datubāzēs, atklājies, ka viņam ir piemērots liegums vadīt transportlīdzekļus. Uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, kuri pārkāpēja izelpā konstatējuši 2,08 promiles alkohola. Pats autovadītājs stāstīja, ka esot sastrīdējies ar savu draudzeni un lietojis alkoholu.

Ievērojamo sodu par auto vadīšanu reibumā šim šoferim papildinās arī vismaz divu automobiļu apdrošinātāju izrakstītie rēķini, jo netālu no notikuma vietas policisti sastapušies arī ar otra apskādētā auto īpašnieku.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm