tv3.lv

Viņš neesot steidzies izvairīties no sadursmes: Saulkrastos vilciens nāvējoši notriecis vīrieti

Marija dzīvo tieši blakus Saulkrastu dzelzceļa stacijai un labi zina, cikos regulāri pienāk vilcieni. Ceturtdienas naktī, netipiskā laikā, sāka skanēt taures, un sievietei ienāca prātā, ka kaut kas uz sliedēm nogājis greizi. Lielu uzmanību Marija troksnim nepievērsa. Tikai nākamajā rītā apkaimē izplatījās informācija, ka pie stacijas gājis bojā kāds vīrietis.

Vietējie šausminās, ka vīrietis tik vēlu, turklāt tumsā, atradās uz sliedēm. Inga, Marijas kaimiņiene, stāsta, ka cilvēki ir ļoti neuzmanīgi. Bijuši gadījumi, kad starp sliedēm gulējuši iereibuši cilvēki. Sieviete redzējusi pārgalvjus skrienam pāri dzelzceļam mirkli pirms tam, kad stacijā piestāj vilciens.

Anna, bijusī dzelzceļa darbiniece, piekrīt Ingai un piebilst, ka, tuvojoties pieturai, vilciens samazina ātrumu un to var pamanīt jau pa gabalu. “Visticamāk, bija piedzēries. Nedzirdēju. Drīzāk kaut kas tamlīdzīgs,” viņa saka.

“Pasažieru vilciena” pārstāvji aprunājās ar vilciena mašīnistu un vaicāja, ko viņš redzējis mirklī pirms sadursmes. Izrādās, gājējs nav izkustējies no vietas, par spīti brīdinājuma signāliem.

“Vilcienam, kas no Skultes izbrauca plkst. 22.19, novirzoties sānus ceļā, mašīnists pamanīja cilvēku un izmantoja pēkšņo bremzēšanu. Tomēr no sadursmes izvairīties neizdevās. Pēc manā rīcībā esošās informācijas, viņš bija tiešām uz sliedēm un vietā, kur nedrīkst šķērsot sliežu ceļu. Visticamāk, izskatījās, ka viņš sēdēja,” saka AS “Pasažieru vilciens” mārketinga daļas vadītāja Aija Babre.

Negadījuma dēļ kavējās pēdējie trīs pasažieru vilcieni Skultes maršrutā, turklāt abos virzienos. Ierašanās laiki nobīdījās par aptuveni stundu. Policijā uzsākts kriminālprocess un tiek skaidroti gājēja nāves apstākļi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm