tv3.lv

“Viņš parādījās kā spoks!” – autovadītāja nepamana un notriec jaunieti uz motorollera

Pusdienlaikā brauciens ar motorolleru pa Ieriķu ielu Rīgā kādam jaunietim beidzās sāpīgi. Viņu no spēkrata nogāza vieglā automašīna, kuras vadītāja zēnu uz ceļa nebija pamanījusi. Par laimi, “Mercedes” markas auto tikko kā bija uzsācis kustību, taču, cik ātri brauca motorollers, nav zināms.

Kad likumsargi piefiksēja negadījumā iesaistīto transportlīdzekļu novietojumu, “Mercedes” vadītājai bija iespēja no ceļa novākt bojātās sava spēkrata detaļas un atbrīvot brauktuvi, lai nemulsinātu citus šoferus. Sieviete brauca no tirdzniecības centra “Domina” autostāvvietas un vēlējās izgriezties uz Ieriķu ielu, taču nepamanīja jaunieti, kas tuvojās ar motorolleru.

“Ziniet, grūti man teikt tāpēc, ka es braucu kā parasti. Apstājos, paskatījos uz abām pusēm, jo bija mašīnas, un pārliecinājos, ka neviena vairs nav, un pēkšņi nez no kurienes viņš uzrodas. Dabīgi, ka tu kusties un sāc bremzēt, bet vienalga viņš uzlidoja virsū. Pēc visa spriežot, viņam bija liels ātrums,” stāsta “Mercedes” vadītāja.

Jauno mopēda vadītāju apskatīja mediķi, konstatēja vieglas traumas un nogādāja ārstniecības iestādē, lai veiktu papildu izmeklējumus. Divriteņu braucamrīks, visticamāk, uz ceļa vairs neatgriezīsies, savukārt “Mercedes” negadījuma vietu varēja pamest bez evakuatora palīdzības.

“Ziniet, bija nevis izbīlis, bet tāds kā pārsteigums, jo viņš pēkšņi, es saku pēkšņi, varbūt tāpēc, ka viņš bija melnās drēbēs. Es esmu uzmanīga braucēja, skriet neskrienu, tāpēc man tas bija negaidīti, jo viņš parādījās nez no kurienes kā spoks,” komentē autovadītāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm