tv3.lv

Vīrietis Ķekavas aplī izraisa avāriju pēc sastrīdēšanās ar dzīvesbiedri, dzērumā sēžoties pie stūres

2021. gada 12. novembrī 21:20

Šofera aizmiglotais skats un neskaidrā domāšana izraisīja negadījumu uz Rīgas apvedceļa, Ķekavas rotācijas aplī, kur no rīta vīrietis apskādēja darba mašīnu un arī kādu citu braucamrīku, jo, pārkārtojoties starp joslām, aizmirsa piebremzēt, vēsta “Degpunktā”.

Rotācijas aplis pie Ķekavas šorīt bija izmantojams tikai daļēji. Vienu no divām joslām aizņēma šķērsām stāvoša kāda uzņēmuma “Škoda” un tai priekšā – “Seat” minivens. Mazākais no spēkratiem izraisīja negadījumu uz līdzenās vietas – atceras Ilmārs, minivena stūrētājs.

“Seat” vadītājs stāsta, ka braucis apli, līdz viņā ietriecās “Škoda”. Sitiens esot bijis stiprs, un avārijas izraisītājs bija lietojis alkoholu. “Seat” sēdošie izsauca policiju.

Pirms aplī piestāja likumsargi, negadījuma vaininieks atzinās Ilmāram, ka alkoholu šodien lietojis, jo sastrīdējies ar savu dzīvesbiedri. Vīrietis nebija nedz agresīvs, nedz centās izsprukt no atbildības. Viņš mierīgi sagaidīja policistus un piekrita iepūst alkometrā.

Ceļu policijas bataljona 3. rotas inspektors Armands Podiņš stāsta, ka neilgi pirms plkst. 8.00 viņa operatīvo transportlīdzekli negadījuma vietā sagaidīja reģionālā pašvaldības policija, kas nodeva personu ceļu policijai, atzīstot, ka “Škoda” vadītājs bijis alkohola reibumā. Vīrietim tika veikta ekspertīze un konstatēts divu promiļu reibums. Saistībā ar notikušo noformēts protokols. Tā kā, iespējams, otras automašīnas vadītājs un pasažieri negadījumā ir cietuši, tiks ierosināts kriminālprocess.

Pārkāpējs līdz šīm brīdim nebija nonācis likumsargu redzeslokā, bet pirmais pārkāpums viņam izmaksās ļoti dārgi – būs jāmaksā sods, jāatgūst zaudētās tiesības un jāatlīdzina abām automašīnām nodarītā skāde.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm