Vīrietis reibumā brauc meklēt pazudušu suni, bet viņa auto ieslīd grāvī

15. martā 21:08

Kāda vīrieša paziņam Biķernieku meža masīvā pazuda šķirnes suns. Acīmredzot pārdzīvojums par situāciju, kādā nonācis paziņa, bija tik liels, ka lai to remdētu, vīrietis nolēma iemalkot grādīgo dziru. Tās ietekmē radās ideja doties suni meklēt, un viņš sēdās pie auto stūres. Spēkrats ieslīdēja grāvī, un ieradās likumsargi.

Kādā tumšā vakarā Rīgas pašvaldības policistu uzmanību izpelnījās kāds apvidus auto vadītājs, kurš pārvietojās pa Biķernieku mežu un apstājās pie nesen apķēpātās ebreju piemiņas vietas. Likumsargiem tas šķita aizdomīgi. Tika pieņemts lēmums aprunāties ar spēkrata vadītāju.

Sarunas laikā likumsargiem radās aizdomas, ka vadītājs ir dzēris. Inspektori nolēma, ka šoferis ir viens no tiem klientiem, kuram būs jāiepūš alkometrā.

Likumsargu aizdomas apstiprinājās, pēc pirmā pūtiena vadītāja izelpā tika konstatētas 1,07 promiles un pēc otrā – 0,97 promiles. Tas jau nozīmēja, ka uzsākts administratīvā pārkāpuma process par auto vadīšanu reibumā un turpmāko darbu jau jāveic Valsts policijai.

Vadītājs jutās atvieglots, ka pret viņu netiks ierosināts kriminālprocess un nebūs jāšķiras no auto. Vēl 0,5 promiles un spēkrats aizceļotu uz Ukrainu šīs valsts aizstāvju vajadzībām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm