“Vismaz pusstundu gulēja ar smagām traumām!” Bauskas pusē uz ceļa mirst notriekts vīrietis

Pirmdien, 19. augustā, Bauskas pusē kāda sieviete šosejas malā atrada vīrieša līķi un nekavējoties zvanīja policijai. Vēlāk noskaidrojās, ka gājējs notriekts ar automašīnu, kuras šoferis pameta notikuma vietu un neizsauca ātro palīdzību.

2019. gada 20. augustā 21:02

Joprojām nav skaidrs, vai cietušā dzīvību būtu bijis iespējams izglābt, jo viņš vismaz pusstundu gulēja ceļa malā ar smagām traumām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Īsi pirms plkst. 22.00 Ceraukstē kāda sieviete pēc garas darba dienas viesu namā “Rožmales” mēroja ceļu uz mājām, braucot pa autoceļu Rīga-Lietuvas robeža. Aptuveni kilometru no savas darbavietas viņa pamanīja gulošu ķermeni šosejas malā. Garāmbraucēja piestāja, ieslēdza avārijas signālu un gāja pārbaudīt vīrieša veselības stāvokli. Pulsa viņam nebija, un sieviete nobijusies zvanīja policijai.

Valsts policijas Zemgales pārvaldes vecākais inspektors Aleksandrs Sidorčiks norāda: “Lai pārbaudītu minēto informāciju, tika aizsūtīta patruļpolicija. Notikuma vietā atrasts vīrietis ar miesas bojājumiem. Tika konstatēts, ka vīrietis varētu būt notriekts ar kādu transportlīdzekli.”

Ātrās palīdzības brigāde ieradās kopā ar policiju, bet 43 gadus vecais vīrietis vairs nebija glābjams. Līķis tikai aizvests, un policija uzsāka skaidrot notikušā apstākļus. Vēlāk noskaidrojās, ka vīrietis uz ceļa atradās kļūdas pēc un bija apmaldījies.

“Bauskas novada iedzīvotājs, iespējams, no autoostas nokļuva līdz tuvākajai pieturai. Vajadzēja nokļūt līdz pieturai “Pienotava”, kas atrodas aptuveni sešu kilometru attālumā. Iespējams, vīrietis bija alkoholisko dzērienu ietekmē un, kļūdaini izkāpjot ātrāk, mēģināja nokļūt līdz vietai, kur viņam vajadzēja nokļūt. Dotajā brīdī nenoskaidrota transportlīdzekļa vadītājs, tas varētu būt “Renault Master”, notrieca minēto vīrieti un atstāja notikuma vietu,” skaidro Sidorčiks.

Nav zināms, vai gājējs, tumsas aizsegā dodoties uz iecerēto galamērķi, atradās uz ceļa braucamās daļas. Policija pieļauj iespēju, ka automašīnas vadītājs, kurš pameta notikuma vietu, notikušajā nemaz nav vainojams.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc līķa tuvākas apskates ekspertiem nāves cēlonis kļuva skaidrs. Automašīnas šoferis, braucot ar vismaz 90 kilometriem stundā, vīrieti aizķēra ar spoguli, kas izraisīja smagu galvas traumu.

Policija aicina atsaukties jebkuru, kurš varētu palīdzēt noskaidrot precīzus avārijas apstākļus. Ar policistiem Bauskā var sazināties, zvanot pa tālruni 63004200, 63004202 vai 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm